Wydawnictwo Rebis funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od 1990 roku. W ciągu ostatnich 30 lat stało się jedną z wiodących firm wydawniczych w Polsce. Potwierdza to przyznany w 2009 roku tytuł Wydawcy Roku. Dom wydawniczy Rebis zajmuje się publikacją książek o różnorodnej tematyce. W ofercie znajdziemy tytułu historyczne, biznesowe, fantasy, horrory, thrillery, sensacyjne, kryminalne, psychologiczne, a także biznesowe. Zakres jest więc naprawdę szeroki. Ponadto w zasobach wydawnictwa znajdują się również książki dla dzieci i młodzieży oraz pozycje kulinarne. Rebis także z chęcią powraca do wybitnych dzieł literatury klasycznej oraz przebojów sprzed lat. Takim przykładem jest „Diuna”. Łączna sprzedaż tylko pierwszego tomu przekroczyła 100 tysięcy egzemplarzy. 

Co więcej, wydawnictwo Rebis jest laureatem wielu prestiżowych nagród. Wśród nich znajdziemy między innymi statuetki „Przedsiębiorstwa Fair Play”, 11 nagród „Książki Roku”, nagrody za Książkę Historyczną Roku w konkursie organizowanym przez IPN pod patronatem Prezydenta RP. Motywem przewodnim dla wydawnictwa jest jakość i zadowolenie czytelników. Dzięki różnorodności każdy może znaleźć pozycję dla siebie. Wydawnictwo publikuje wiele nowych tytułów rocznie i stawia na rozwój. To właśnie te czynniki pozwalają mu się wybić wśród konkurencji. 

Wydawnictwo Rebis w ofercie SkupSzop

W SkupSzop znajdziesz ponad 8000 tytułów o różnorodnej tematyce. Na naszych wirtualnych półkach znajduje się kilkadziesiąt wydawnictw, w tym wydawnictwo Rebis. Co ważne, wszystkie dostępne pozycje są w atrakcyjnych cenach. Jakim sposobem możemy zaoferować niższą cenę za książkę? W SkupSzop zajmujemy się sprzedażą książek z drugiego obiegu. Jednak duży procent przyjmowanych pozycji to nadwyżki produkcyjne, które sprowadzamy bezpośrednio od wydawnictw. Natomiast wszystkie książki skupowane od prywatnych właścicieli dokładnie przeglądamy i oceniamy ich stan. Dzięki temu nie kupujesz kota w worku, za to masz pewność, w jakim stanie będzie zakupiony produkt. Wiele książek jest w nienaruszonej kondycji i nadaje się na przykład na prezent.  

A jak sprzedawać w SkupSzop? To proste - wpisz numer ISBN książki w lupkę i sprawdź, czy mamy zapotrzebowanie na dany tytuł. Książki wysyłasz nam pocztą lub kurier odbierze je od Ciebie bezpośrednio z miejsca zamieszkania. Co ważne, zawsze pokrywamy koszty wysyłki. To prosty i szybki sposób na sprzedaż już niechcianych książek. Dzięki temu rozwiązaniu możesz zrobić miejsce na nowe pozycje, a także zyskać na nie dodatkowe środki.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner