Wydawnictwo: Prószyński i S-ka - wszystkie książki

Prószyński i S-ka to wydawnictwo, które funkcjonuje na polskim rynku od 1990 roku. W ciągu trzydziestu lat działalności stało się jednym z największych wydawnictw książkowych w Polsce. Dzięki Prószyński i S-ka na półki księgarskie rocznie trafia blisko 200 nowych tytułów sygnowanych logiem wydawnictwa. Oferta oficyny skierowana jest do szerokiego grona odbiorców. Wśród pozycji znajdziemy tytułu z literatury pięknej, faktu, fantastyki, popularnonaukowe, a także te skierowane do najmłodszych odbiorców. 

Wydawnictwo Prószyński S-ka stawia więc na różnorodność. Wydawane książki są najwyższej jakości merytorycznej i edytorskiej. W tym przypadku nie ma miejsca na błędy. Co więcej, w ofercie wydawnictwa Prószyński znajdziemy zarówno pozycje z literatury polskiej, jak i zagranicznej. Proza współczesna, a może klasyka? Obydwie rzeczy znajdziesz w Prószyński S-ka. Wydawnictwo kieruje swoją ofertę także do młodzieży i dzieci. Ich obecna paleta literatury obejmuje kilkuset autorów oraz ponad tysiąc tytułów wydanych zarówno w tradycyjnej papierowej formie, jak i w wygodnym, nowoczesnym cyfrowym wydaniu.

Nakładem Wydawnictwa Prószyński Media sp. z o.o. ukazują się także książki młodych debiutujących pisarzy, jak i uznanych polskich autorów. Wśród nich znajdziemy m.in.: Henryka J. Chmielewskiego, Artura Górskiego, Małgorzatę Gutowską-Adamczyk, Krystynę Jandę i wielu innych twórców. Literaturę światową reprezentuje natomiast wielu cenionych autorów, takich jak: Virginia C. Andrews, Orson Scott Card, Diane Chamberlain, Jeffery Deaver, Mary Higgins Clark. Wydawnictwo Prószyński  S-ka zapoznaje czytelników z bestsellerami ostatnich lat, książkami fantastycznymi, kryminalnymi, sensacyjnymi, horrorami, komiksami, albumami, poradnikami, słownikami, atlasami, encyklopediami i książkami edukacyjnymi i biografiami. 

Wydawnictwo Prószyński i S-ka w SkupSzop

Szukasz książek tanich, ale w dobrym stanie? Takie właśnie oferujemy w SkupSzop. Wśród naszej oferty znajdziesz tysiące tytułów od różnych wydawnictw. Między innymi jednego z najpopularniejszych w Polsce - Prószyński i S-ka. Książki, które oferujemy są używane. Nie oznacza to jednak, że zniszczone lub zaniedbane. Wiele przyjmowanych książek to nadwyżki produkcyjne oraz  z drugiego obiegu, które sprowadzamy bezpośrednio od wydawnictw. Książki pozyskane od prywatnych właścicieli dokładnie przeglądamy i sortujemy. W opisie produktu zawsze zaznaczamy jego stan. Dzięki temu nie kupujesz kota w worku. Postaw na książki używane i daj im drugie życie. 

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner