Wydawnictwo: Pascal - wszystkie książki

Marzysz o podróżach - zarówno tych dalekich, jak i bliskich? Wybierz się w podróż z wydawnictwem Pascal, liderem wśród wydawnictw turystycznych w Polsce. Oferta oficyny obejmuje ponad 500 tytułów literatury podróżniczej, w tym przewodników. Zakup przewodnika wydawnictwa Pascal jest jedną z najlepszych decyzji podczas organizowania własnej podróży. W przewodnikach zgromadzone są przydatne i interesujące informacje na temat miejsca docelowego, wybranej trasy, lub obszaru geograficznego. Krótko mówiąc, są to idealne książki dla podróżnika. 

Wydawnictwo Pascal zarówno tłumaczy, jak i wydaje publikacje podróżnicze oraz przewodniki największych wydawców na świecie. Oficyna stawia także na polski punkt widzenia. W ofercie znajdziemy więc publikacje stworzone na podstawie własnych treści, które zostały pozyskane przez polskich podróżników-autorów. Jakie zalety mają takie przewodniki? Przede wszystkim Polacy wiedzą, czego potrzebują ich rodacy, i na jakie kwestie zwracają uwagę podczas podróży. Polskie akcenty za granicą, baza noclegowa atrakcyjna cenowo, przystępne restauracje ze smacznym jedzeniem - takie informacje znajdziesz w pozycjach od wydawnictwa Pascal. W ofercie znajdziesz na przykład przewodniki po Europie, Azji, czy Ameryce Południowej. 

Razem z literaturą od Pascala możesz wybrać się w podróż nie tylko zagraniczną, ale także po Polsce i jej mało znanych zakątkach. Wydawnictwo ponadto dostarcza treści turystyczne dla instytucji rządowych i pozarządowych promując Polskę na arenie międzynarodowej.

Znajdź książki wydawnictwa Pascal w SkupSzop

W SkupSzop zajmujemy się skupowaniem oraz sprzedażą książek używanych. Dajemy im drugie życie i nowy dom. W naszym sklepie znajdziesz wiele ciekawych tytułów w bardzo dobrym stanie, na przykład wydawnictwa Pascal. Pasjonują Cię podróże? Szukasz idealnego przewodnika po interesującym Cię miejscu? Postaw na pozycje od wydawnictwa Pascal. W naszej ofercie znajdziesz przewodniki po krajach bliskich i dalekich. Każda książka, zanim trafi do sprzedaży, jest przez nas dokładnie przeglądana i oceniana. Dzięki temu możesz mieć pewność, jakiej jakości produkt kupujesz. Jak znaleźć książkę w SkupSzop? Możesz wyszukać wybraną pozycję po tytule lub też po numerze ISBN. W podobny sposób możesz sprawdzić, czy daną książkę skupujemy. Książkom używanym możesz więc dać drugie życie na dwa sposoby - kupić pozycję z drugiego obiegu, lub też właśnie sprzedać niechcianą pozycję.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner