Wydawnictwo: Onepress - wszystkie książki

Onepress jest częścią grupy wydawniczej Helion S.A. z siedzibą w Gliwicach, której historia sięga 1991 roku. Spółka publikuje tytuły z zakresu nauk ścisłych, informatyki i ekonomii, a także przewodniki i poradniki psychologiczne. Filia Onepress specjalizuje się w tematyce biznesu, ekonomii i marketingu. Jej logo widnieje na polskich wydaniach książek Harvard Business Press.

Oferta Wydawnictwa Onepress

Wydawnictwo Onepress książki kieruje do biznesmenów, szkoleniowców, osób na stanowiskach kierowniczych, profesorów i studentów. Jednak bogaty asortyment oficyny sprawia, że początkujący ekonomiści i czytelnicy zainteresowani szeroko pojętą tematyką biznesu z pewnością również znajdą w nim coś dla siebie. Proponowane przez Onepress tytuły pomogą ci rozwinąć firmę i poczynić kolejne trafne inwestycje.

Wydawnictwo Onepress książki do publikacji wybiera spośród tekstów najlepszych autorów i specjalistów w swoich dziedzinach. Jego twórcy opublikowali między innymi treści napisane przez Kevina Hogana (,,Sztuka bycia atrakcyjnym. Sekrety osobistego magnetyzmu”), Pawła Smółki i Dalajlamy (w tym bestseller ,,Droga do oświecenia”). To im zawdzięczamy także polskie wydania bestsellerów, których autorem jest Joseph Murphy.

Publikacje Wydawnictwa Onepress są gwarancją jakości, satysfakcji i rozwoju. Książki jego autorów zostały napisane jasnym i zrozumiałym językiem, aby mógł z nich skorzystać każdy, nie tylko wybitny marketingowiec. Onepress współpracuje z wieloma trenerami, profesorami i ekonomistami. Marka wydawnicza śledzi także rynek zagraniczny, aby móc publikować w Polsce tłumaczenia najbardziej poczytnych i wartościowych tytułów.

Wśród bestsellerów wydanych przez Onepress z pewnością można wymienić: ,,Jak pisać, żeby chcieli czytać (i kupować). Copywriting & Webwriting” czy ,,Jesteś marką. Jak odnieść sukces i pozostać sobą”. Wydawnictwo Onepress książki, ze względu na ich różnorodność, często poleca na świąteczne prezenty. Sprawdzą się one nie tylko wtedy, kiedy obdarowywana osoba interesuje się prowadzeniem biznesu lub ma w planach rozwój własnej działalności. Onepress oferuje bowiem wiele poradników psychologicznych o uniwersalnym charakterze, w tym: ,,Odpocznij. 5 życiowych lekcji dla zabieganych” czy bestseller ,,Nawyki warte miliony”, którego autorem jest Brian Tracy. Pamiętaj, że hity sprzedaży często pojawiają się w ofercie Skupszopu!

Grupa wydawnicza Helion S.A. dwukrotnie otrzymała nagrodę Laur Konsumenta oraz wiele innych wyróżnień, w tym Nagrody im. Hanny i Jerzego Kuryłowiczów i Nagrody Literackie im. Wiesława Kazaneckiego.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner