Wydawnictwo: Nowa Baśń - wszystkie książki

Oficyna Wydawnicza Nowa Baśń powstała w 2015 roku i od samego początku swojego istnienia prężnie rozwija się dzięki książkom, które skierowane są przede wszystkim do młodzieży. Misją wydawnictwa jest publikowanie powieści, które mają dostarczać rozrywki, ale również tworzyć nową jakość wyobraźni. Cele te są konsekwentnie realizowane poprzez świetnie napisane i wciągające książki, których regularnie przybywa. Każdego roku bowiem pod szyldem oficyny wydawniczej publikowanych jest kilka nowych tytułów książek, dlatego też warto śledzić nowości i zapowiedzi wydawnicze, by nic nie umknęło czytelniczej uwadze.

Oferta wydawnictwa oficyny Nowa Baśń

Wydawnictwo Nowa Baśń specjalizuje się w wydawaniu przede wszystkim literatury fantasy. Jednak mimo bogatego katalogu obejmującego właśnie ten gatunek literacki, w ofercie nie brakuje również książek z innych dziedzin między innymi książek muzycznych. Oficyna Wydawnicza swoje propozycje publikacji kieruje przede wszystkim do młodzieży, która chce czytać, dlatego też to ona ma główny wpływ na kierunek publikacyjny oficyny. Dlatego też oficyna bacznie przygląda się zapotrzebowaniu i dokonuje szczegółowego rozeznania obecnych trendów, za którymi podążają młodzi ludzie. Ułatwia to oficynie przygotowanie tytułów, które są idealnie skrojone na miarę potrzeb współczesnego, młodego czytelnika.

Pod szyldem oficyny wydawniczej ukazała się seria „Wojownicy” autorstwa Erina Huntera, która stała się flagową serią wydawnictwa i spotkała się z ogromnym entuzjazmem wśród odbiorców. Wśród innych cieszących się popularnością serii wymienić należy między innymi „Strażnicy Ga’Hoole” autorstwa Kathryn Lasky czy „Ruchomy zamek Hauru” autorstwa Diany Wynne Jones.

Nakładem Wydawnictwa Nowa Baśń ukazują się zarówno książki polskich, jak i zagranicznych autorów. Oficyna pod swoimi skrzydłami ma między innymi Łukasza Radetzky’ego i Petera S. Beagle’a.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner