Historia wydawnictwa Multico rozpoczęła się w 1991 roku. Od tego czasu oficyna zbudowała silną pozycję na rynku wydawniczym. Oferta skupia się głównie na książkach o tematyce przyrodniczej. Każdy, kto interesuje się przyrodą, obserwacją ptaków i innych zwierząt znajdzie tutaj coś dla siebie. Miłośnicy pieszych wycieczek, zarówno po górach, jak i leśnych szlakach również odszukają u wydawnictwa interesujące pozycje. Na półkach wydawnictwa Multico znajdziemy poradniki, przewodniki, atlasy i leksykony przyrodnicze - wszystkie na najwyższym poziomie. Co więcej, wiedza zawarta w książkach jest dogłębnie weryfikowana i opatrzona pięknymi ilustracjami. Książki od wydawnictwa Multico to edukacja przyrodnicza z najwyższej półki.

Oficyna wydawnicza Multico stawia nie tylko na edukację pasjonatów, ale także kieruje swoją ofertę do profesjonalistów, między innymi botaników, leśników, służb ochrony przyrody, czy weterynarzy. Po książki od Multico mogą z powodzeniem sięgnąć zawodowcy szukający rzetelnej wiedzy pomocnej przy wykonywaniu swojej pracy. Dla hobbystów również coś się znajdzie. Wydawnictwo publikuje tytuły związane z wędkarstwem, odpowiednie dla właścicieli koni, psów, kotów lub innych zwierząt domowych oraz dla pszczelarzy, czy pasjonatów ogrodnictwa. 

Wiele pozycji w ofercie wydawnictwa kierowanych jest także do dzieci i młodzieży. Zawarta w książkach wiedza przekazywana jest w sposób przejrzysty i łatwy do zapamiętania. Co więcej, redaktorzy stawiają na interesujące treści, które przyciągną młodych odbiorców. Jak samo wydawnictwo zaznacza, ich celem jest „rozbudzenie zainteresowania młodych ludzi, tak aby w przyszłości byli świadomymi obserwatorami i rzecznikami niezakłóconego trwania polskiej przyrody”.

Wydawnictwo Multico w ofercie SkupSzop

Czym jest SkupSzop? To miejsce, gdzie możesz kupić używane książki w niższej cenie i dać im drugie życie. Używane wcale nie znaczy gorsze. Wiele książek, które do nas trafia, są w nienaruszonym stanie. Znaczny procent przyjmowanych przez nas pozycji to nadwyżki produkcyjne, które sprowadzamy bezpośrednio od wydawnictw. Natomiast te pozyskane od osób prywatnych zawsze dokładnie przeglądamy i oceniamy. Na naszych wirtualnych półkach znajdziesz ponad 8000 pozycji o różnorodnej tematyce. Przy każdej książce umieszamy opis jej stanu. Dzięki temu nie kupujesz kota w worku, a wiele pozycji nadaje się wręcz na prezent. Postaw na SkupSzop i znajdź wymarzone książki w niższych cenach. 

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner