Wydawnictwo: Media Rodzina - wszystkie książki

Wydawnictwo Media Rodzina zostało założone w 1992 roku w Poznaniu. Jednym z jego twórców był Amerykanin Robert David Gamble, natomiast drugim - Polak Bronisław Kledzik. Od początku specjalizuje się ono w książkach kierowanych do dzieci i młodzieży. W jego ofercie nie brakuje również poradników dla rodziców - pierwszą publikacją, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Media Rodzina, była książka ,,Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły”. Do dziś pozostaje ona bestsellerem.

Oferta Wydawnictwa Media Rodzina

Wydawnictwo Media Rodzina książki kieruje przede wszystkim do młodych czytelników. Jego największym hitem sprzedaży jest oczywiście ,,Harry Potter”. Fenomen serii opowiadającej o przygodach młodego czarodzieja nie umknął uwadze twórców oficyny. Dlatego już w 2000 roku w Polsce ukazała się pierwsza wersja książki ,,Harry Potter i Kamień Filozoficzny”. Okładki, które zaprezentowało wówczas wydawnictwo, fani traktują z ogromnym sentymentem. Uchodzą one za wydania kolekcjonerskie, a na portalach aukcyjnych ich ceny osiągają niekiedy bardzo wysokie pułapy. Sprawdź, czy tej uwielbianej serii młodzieżowej nie ma obecnie w asortymencie Skupszopu!

Wydawnictwo Media Rodzina książki o magii publikuje do tej pory. Seria ,,Harry Potter” ukazała się jego nakładem w wielu wydaniach. Jednym z nich jest kolekcja książek w barwach poszczególnych domów, do których trafiają uczniowie szkoły magii. Bestsellerem Media Rodzina Poznań okazały się również ilustrowane wydania serii w twardych oprawach, do których grafiki wykonał ilustrator Jim Kay. Wydawnictwo Media Rodzina opublikowało także inną książkę autorstwa J.K.Rowling skierowaną do dzieci pt.: ,,Gwiazdkowy Prosiaczek”.

Pod szyldem Media Rodziny ukazały się także dwie inne popularne serie młodzieżowe: ,,Opowieści z Narnii” C.S. Lewisa, zarówno w okładkach tradycyjnych, jak i tych inspirowanych fotosami z planu filmowego oraz ,,Igrzyska Śmierci” Suzanne Collins.

Wydawnictwo Media Rodzina książki oferuje także najmłodszym czytelnikom. Popularną serią książek dla dzieci, które ukazują się jego nakładem, jest ,,Kicia Kocia”.

Media Rodzina nie stroni również od literatury faktu. Pod szyldem wydawnictwa ukazał się bestseller Hansa Roslinga ,,Factfulness”. W jego ofercie znajdują się również klasyki literatury, takie jak ,,Baśnie” Hansa Christiana Andersena.

Wydawnictwo Media Rodzina wielokrotnie organizowało konkursy dla swoich czytelników, związane z nowymi publikacjami ich ulubionych autorów, w tym J.K. Rowling i Suzanne Collins. Jest także zdobywcą licznych nagród, w tym wyróżnienia Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner