Wydawnictwo: Marginesy - wszystkie książki

Wydawnictwo Marginesy pojawiło się na rynku w 2008 roku. Dzięki dobrze zaplanowanej promocji, dopracowanej stronie edytorskiej oraz ciekawym tytułom oficyna zyskała duży rozgłos i uznanie na polskim rynku wydawniczym i  wśród czytelników. Pierwszym dużym sukcesem warszawskiej oficyny było wydanie takich bestsellerów jak: „Wyznaję" i „Głosy Pamano" Jaume Cabré. Książka „Wyznaję” sprzedała się w ok. 100 tys. egzemplarzy i okazała się prawdziwym hitem, o którym mówiono przez długi czas. Wydawnictwo Marginesy publikuje książki polskich i zagranicznych autorów i dba o ciekawą oprawę graficzną swoich publikacji.

Marginesy – oferta wydawnictwa

Wydawnictwo Marginesy publikuje: książki biograficzne, powieści współczesne, kryminały, książki dla dzieci i książki historyczne. Książki wydawane przez Marginesy często są oparte na prawdziwych historiach, przez co czyta się je z dużym zaciekawieniem. Oficyna ma też na swoim koncie biografie takich osób jak: Anna Dymna, Magdalena Zawadzka, Anna German, Anna Jantar, Andrzej Panufnik i Tove Jansson. Wiele książek praktycznie od razu po wydaniu trafia do szerokiego grona odbiorców i są chętnie komentowane publicznie.

Działalność Wydawnictwa Marginesy została wielokrotnie doceniona, czego przykładem są liczne nagrody dla książek tej oficyny m.in.: Książka Roku 2011 dla „Mała matura Janusza Majewskiego czy Bestseller Roku 2011 dla „Gustaw i ja Magdaleny Zawadzkiej. Książki tego wydawcy są też nominowane do wielu prestiżowych nagród i wyróżnień. Jest to najlepszy dowód na to, że warto bliżej zapoznać się z ofertą Marginesów i uzupełnić swoją biblioteczkę o pozycje tej oficyny.

Marginesy stawiają na wysoką jakość książek. Przed wydaniem kolejnej pozycji książka jest dopracowywana w każdym detalu. Efekt, który może podziwiać czytelnik to wynik długiej pracy i ogromnych nakładów energii. Książki wydawnictwa cieszą oko swoim pięknem, ale jednocześnie dostarczają wartościową treść. Czytanie publikacji od Marginesów przynosi satysfakcję i może umilić wolny czas wielu osobom. To wydawnictwo niewątpliwie wniosło na rynek wydawniczy świeżość i innowacyjne spojrzenie.

W 2013 roku Marginesy rozpoczęły współpracę ze szwedzkim domem wydawniczym Bonnier. Dzięki temu wydawnictwo stało się częścią międzynarodowego konsorcjum. Co istotne podjęcie współpracy nie miało wpływu na nazwę, formę działalności i niezależność Marginesów, jeśli chodzi o budowanie oferty – te kwestie do dziś pozostają bez zmian.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner