Wydawnictwo: MAG - wszystkie książki

Wydawnictwo MAG zostało założone w 1993 roku i od tamtej pory stale się rozwija. Obecnie MAG jest jednym z najpopularniejszych wydawnictw w Polsce zajmującym się książkami o tematyce fantastycznej. Nakładem wydawnictwa ukazuje się nie tylko literatura fantastyczna (choć to główny nurt działalności), ale także współczesna beletrystyka oraz książki dla dzieci. Większość tych pozycji to przekłady z języka angielskiego. Co więcej, wydawnictwo MAG stawia na różnorodność. W ofercie znajdziemy więc zarówno literaturę z górnej półki, jak i też wybrane najciekawsze pozycje z literatury rozrywkowej.

W ramach literatury fantastycznej wydawnictwo prezentuje najciekawsze tytuły z dziedziny science-fiction i fantasy oraz stawia na najlepszych autorów, wielokrotnie nagradzanych nagrodami krytyków literackich jak i laureatów plebiscytów czytelników. Na półkach wydawnictwa MAG znajdziemy na przykład serię książek Andrzeja Sapkowskiego - „Wiedźmin”. Inni autorzy, których książki możemy znaleźć w wydawnictwie MAG, to między innymi: Neil Gaiman, Rady Bradbury, Richard Morgan czy Dan Simmons. W ofercie wydawnictwa znajdują się również popularne horrory, serie o wampirach oraz książki historyczne. Wydawnictwo MAG promuje także utalentowanych debiutantów i stara się zapoznać polskich czytelników z nieznanymi dotąd autorami zagranicznymi. Jeśli więc szukasz wysokiej jakości fantastyki, to postaw na MAG. 

Książki wydawnictwa MAG

 W SkupSzop zajmujemy się sprzedażą oraz skupowaniem używanych książek. Tym sposobem dajemy im drugie życie. W naszej ofercie znajdziesz ponad 8000 tytułów oraz kilkadziesiąt różnych wydawnictw. Jednym z nich jest właśnie MAG. Co ważne, wszystkie dostępne u nas pozycje wyróżniają się atrakcyjnymi cenami. Dlaczego warto postawić na SkupSzop

Przede wszystkim dbamy o jakość i potrzeby naszych klientów. Książki, które znajdziesz na naszych wirtualnych półkach, są zadbane. Możesz więc spokojnie kupić je na prezent. Co więcej, w opisie podajemy dokładny stan książki, dzięki temu nie kupujesz kota w worku. Jednak SkupSzop to nie tylko miejsce, gdzie możesz zaopatrzyć się w różnego rodzaju tytuły w atrakcyjnych cenach. Możesz nam także odsprzedać już niechciane pozycje. Zajmujemy się skupem książek i szukamy dla nich nowego domu. Jak sprzedawać książki? Wyszukaj daną pozycją po numerze ISBN i zobacz, czy jest na nią zapotrzebowanie. Jeśli tak, to możesz zamówić kuriera na nasz koszt, który odbierze od Ciebie przesyłkę z książkami.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner