Wydawnictwo LTW to polska oficyna wydawnicza, która powstała w 1996 roku. Założycielami wydawnictwa byli Maria i Marek Jastrzębscy. Oficyna wydawnicza od początku swojego istnienia współpracuje z instytucjami naukowymi, oświatowymi oraz kulturalnymi, takimi jak: Instytut Książki i Instytut Pamięci Narodowej. Publikacje ukazujące się pod szyldem oficyny cieszą się ogólnym uznaniem historyków nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Warto wskazać, że wiele książek opublikowanych nakładem oficyny zostało przekazanych do zagranicznych placówek między innymi w Londynie.

Oficyna Wydawnicza LTW chcąc dotrzeć do szerszego grona czytelników swoje publikacje prezentuje podczas wielu prestiżowych wydarzeń rynku książkowego, między innymi podczas Krajowych Targów Książki w Warszawie, Targów Książki w Krakowie, Targów Książki w Katowicach, Wrocławskich Promocji Dobrych Książek, czy Targów Książki Katolickiej w Warszawie.

Oferta wydawnicza oficyny LTW

Oficyna wydawnicza LTW specjalizuje się przede wszystkim w literaturze pięknej. Niemniej jednak pod szyldem wydawnictwa publikowane są również książki o historii, kulturze, a także publikacje przekazujące informacje, które przez lata były skrywane i nieudostępniane szerszej publiczności.

Nakładem oficyny wydawniczej ukazują się publikacje między innymi takich autorów jak: Sergiusz Piasecki, Antoni Słonimski, Marian Hemara, Antoni Ferdynand Ossendowski, Florian Czarnyszewicz, czy Paweł Wieczorkiewicz.

Od początku istnienia oficyny wydawniczej pod szyldem wydawnictwa ukazało się ponad 450 książek. Każdego roku nakładem oficyny LTW ukazują się kolejne tytuły, dlatego też warto śledzić zapowiedzi oraz nowości wydawnicze, bo nic nie umknęło czytelniczej uwadze.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner