Oficyna wydawnicza Liwona to duża firma będąca jednym z większych wydawnictw na polskim rynku, która publikuje materiały szkoleniowe dla kierowców i książki dla dzieci. Dlatego też dzięki wielkości wydawnictwa Liwona, oficyna wydawnicza ma możliwość prowadzenia rozbudowanych współpracy z licznymi księgarniami, hurtowniami książek, a także z największymi dostawcami papieru. Warto również wskazać, że oficyna wydawnicza Liwona poza podstawową działalnością obejmującą publikacje i dystrybucję książek, wydawnictwo to posiada także własną drukarnię i OSK.

Oferta wydawnicza oficyny Liwona

Oficyna wydawnicza Liwona to wydawnictwo, którego publikacje i dystrybucja książek ukierunkowana jest przede wszystkim na młodszych czytelników. Firma Liwona w swoim asortymencie posiada niemal niezliczoną ilość pozycji, które przeznaczone są zarówno dla dzieci w wieku niemowlęcym, jak i starszym dzieciom w wieku szkolnym. Niemniej jednak poza książkami dla dzieci, wydawnictwo zajmuje się również publikacją materiałów dla ośrodków, które prowadzą szkolenia dla kierowców, instruktorów nauki jazdy, kandydatów na kierowców i kierowców zawodowych. Dlatego też katalog dostępnych produktów obejmuje podręczniki i testy dla kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy, druki oraz wydawnictwa multimedialne. Dodatkowo firma oferuje produkty wyposażenia sali wykładowej, artykuły wyposażenia placu manewrowego oraz elementy pojazdu szkoleniowego. Co więcej, należy wskazać, że w asortymencie oficyny wydawniczej Liwona, klienci mogą znaleźć nie tylko książeczki z serii „Maluszek poznaje świat”, ale również kolorowanki antystresowe, które dedykowane są dla dorosłych.
Warto wskazać, że wśród najczęściej kupowanych pozycji oficyny wydawniczej Liwona wymienić należy między innymi takie tytuły jak „Chory kotek”, „Rzepka”, „Stefek Burczymucha”, „Krasnoludki są na świecie”, „Poczytajmy wierszyki” czy „Sowa Mądra Głowa”. Niemniej jednak w asortymencie wydawnictwa znajdują się również inne, godne polecenia pozycje, które z pewnością przypadną do gustu nie tylko młodszym czytelnikom, ale również starszym odbiorcom. Z tego powodu warto śledzić na bieżąco zapowiedzi i nowości wydawnicze oficyny Liwona, by żadna ciekawa publikacja nie umknęła uwadze czytelnika.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner