Wydawnictwo: Lira Publishing - wszystkie książki

Wydawnictwo Lira Publishing Sp. z o.o. to stosunkowo młode wydawnictwo, które powstało w Warszawie w 2017 roku. Oficyna ta powstała jako wynik pasji do literatury oraz chęci wydawanie na polskim rynku naprawdę wartościowej literatury z gatunku beletrystyki obyczajowej oraz biografii historycznych. Oficynę tworzą osoby, których celem jest wydawanie literatury na wysokim poziomie edytorskim. Do końca 2019 roku pod szyldem oficyny wydawniczej ukazało się ponad 50 tytułów. Każdego roku nakładem oficyny ukazują się kolejne tytuły i publikacje, dlatego też warto na bieżąco śledzić zapowiedzi oraz nowości wydawnicze, by nic nie umknęło czytelniczej uwadze.

Oferta oficyny wydawniczej Lira

Oferta wydawnicza oficyny Lira koncentruje się wokół literatury pięknej, kryminału, sensacji, czy literatury fantasy. W ofercie nie brakuje jednak również mrożących krew w żyłach thrillerów, inspirujących biografii, czy zaczerpniętych z życia i bliskich sercu wielu czytelników historii obyczajowych. Nakładem oficyny ukazały się między innymi takie książki jak: „Sen o Glajwic” autorstwa Wojciecha Dudka, „Uciekinierka i ułan” autorstwa Joanny Wtulich, „Żołnierz królowej Zanzibaru” i „Podejrzany bez dwóch zdań" autorstwa Jacka Getnera, „Malwina i Eliza na tropie. Wredny Kurdupel” autorstwa Małgorzaty Kursa, „Bramy do Wieloświata” autorstwa Anny Sokolskiej, „Cień wysokiej przestrzeni" autorstwa Aleksandra i Tomasza Zelek, czy chociażby „Dom z widokiem na szczęście” autorstwa Klaudii Duszyńskiej.

Pod szyldem oficyny wydawniczej Lira ukazują się między innymi książki takich autorów jak: Paulina Wróbel, Elżbieta Wojnarowska, Wojciech Szlęzak, Oskar Salwa, Marcin Pilis, Marta Motyl, Andrzej Janikowski, Anna Kekus, Małgorzata Kochanowicz, Laura Adori, Beata Majewska, Jarosław Molenda, Andrzej F. Paczkowski i inni.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner