Wydawnictwo Jedność funkcjonuje już od ponad 100 lat, a konkretnie od 1918 roku. Bogata historia Jedności przełożyła się na stworzenie szerokiej oferty książek. Jedność to polskie wydawnictwo katolickie, które publikuje książki z zakresu: teologii, biblistyki, duchowości, filozofii, historii, bioetyki oraz hagiografii. Wydawnictwo Jedność Kielce w ciągu całej swojej działalności mocno rozwinęło swoją ofertę. Początkowo wydawało jedynie książki o tematyce religijnej i regionalnej. Aktualnie w ofercie wydawnictwa można znaleźć również: podręczniki szkolne, przewodniki metodyczne i pomoce dydaktyczne – również dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Wydawnictwo Jedność – podręczniki religijne i nie tylko

Wydawnictwo Jedność specjalizuje się w wydawaniu podręczników do religii oraz książek z dziedziny teologii i duchowości. Nie jest to jednak jedyna gałąź tego wydawnictwa. W ostatnich latach Jedność skupia się także na pozycjach o tematyce psychologicznej, pedagogicznej i filozoficznej. W 2003 roku wydawnictwo stało się wspólnikiem niemieckiego wydawnictwa Herder i to właśnie od tego momentu można dostrzec, że zakres publikowanych pozycji cały czas się zwiększa. Oferta wydawnictwa mocno ewoluowała od momentu założenia Jedności aż dotąd. 

Podręczniki Wydawnictwa Jedność można dostrzec na ławkach w wielu polskich szkołach. Są one cenione przez pedagogów i ułatwiają im one przekazywanie wiedzy w przejrzysty i zrozumiały dla dzieci i młodzieży sposób. Jedność nie zapomina jednak o najmłodszych. Wydawnictwo stworzyło dział wydawniczy „Jedność dla dzieci”, w ramach którego publikuje bajki i książeczki aktywizujące. Tytuły są wydane w piękny sposób i niosą za sobą dużą mądrość. Wydawnictwo ma w swojej ofercie takie tytuły jak m.in.: „Historie biblijne na dobranoc”, „Czy ten smutek kiedyś minie?”, „Myjemy łapki o tak! Opowieść o higienie”, „Biblia. Dobra Nowina opowiedziana dzieciom”.

Analizując tytuły wydane przez Jedność, można dostrzec, że jednym z celów, które jej przyświeca, jest przekazywanie w zrozumiały dla dzieci sposób wiedzy na temat religii i duchowości. Jedność wspiera dzieci w nauce, a jednocześnie oferuje sporą ilość pozycji rozrywkowych do wspólnego czytania w gronie rodziny. Książki tego wydawnictwa dają radość, uczą pożytecznych zachowań i przekazują uniwersalne wartości. Z pomocą książek Wydawnictwa Jedność możesz zorganizować dziecku czas w wartościowy sposób i poprzez zabawę nauczyć swoją pociechę co jest dobre a co złe. Zapoznaj się z ofertą SkupSzop i wybierz pozycje, które przeczytasz wspólnie ze swoim dzieckiem.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner