Oficyna wydawnicza Jaguar istnieje na polskim rynku wydawniczym od 2004 roku i od początku swojej działalności prężnie się rozwija. Dzięki temu od 2017 roku stanowi część międzynarodowej grupy wydawniczej – Bonnier Books AB, do której należą również Wydawnictwo Marginesy www.marginesy.com.pl, a także Wydawnictwo Kropka wydawnictwokropka.com.pl.
Wydawnictwo Jaguar ogromną wagę przywiązuje do jakości proponowanych pozycji swoim czytelnikom. Celem działalności jest wydawanie książek, które będą dostarczać młodym i starszym czytelnikom oficyny dużo pozytywnych emocji, a także takich pozycji, które swoim przesłaniem mogą czegoś nauczyć, a czasem wzruszyć. Propozycje czytelnicze dla najmłodszych dobierane są w taki sposób, by pokazywały, że nie ma nic przyjemniejszego niż czytanie pasjonujących opowieści i uruchamianie wyobraźni podczas czytania lektury. 
Wydawnictwo stawia na pozycje, które bawią, uczą i kształcą wyobraźnię. Wydawane pozycję przez oficynę Jaguar charakteryzują się świetnym tłumaczeniem, doskonałą redakcją, a także interesującą oraz oryginalną szatą graficzną.

Oferta wydawnicza oficyny Jaguar

Oficyna wydawnicza Jaguar specjalizuje się przede wszystkim w literaturze dzieci i książkach dla młodzieży w wieku szkolnym, od 7 do 18 lat, oraz młodych dorosłych. Niemniej jednak pod szyldem oficyny wydawniczej wydawane są również powieści i komiksy dla dzieci, a także komiksowe adaptacje klasyki literatury. W ofercie Wydawnictwa Jaguar nie brakuje jednak również propozycji dla starszych czytelników. Oficyna wydawnicza począwszy od 2019 roku zaczęła sukcesywnie rozszerzać swoją ofertę o książki obyczajowe oraz romanse, które dedykowane są dla dorosłych czytelników i czytelniczek. W ofercie wydawnictwa nie brakuje również powieści przygodowych, książek historycznych, czy powieści fantasy. Różnorodna oferta literacka sprawia, że zarówno młody, jak i starszy czytelnik znajdzie tu odpowiednią pozycję dla siebie, która rozwinie zainteresowania bądź będzie wciągającą lekturą. Czytelnicy oficyny chcący być na bieżąco z nowościami w asortymencie powinni na śledzić zapowiedzi wydawnictwa Jaguar.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner