Wydawnictwo: Initium - wszystkie książki

Nazwa wydawnictwa Initum pochodzi od łacińskiego słowa. Okazuje się, że w języku łacińskim „initum” oznacza zaczątek, początek wstęp. Słowo to stało się inspiracją, która doskonale nawiązuje do wydawniczej działalności. Initum bowiem może być kojarzone ze wstępem do innego świata – świata literackiego, który kreowany jest w książkach i powieściach. Dlatego też celem działalności oficyny wydawniczej stało się wciąganie czytelników do owego „innego świata” i to dosłownie, gdyż oferta wydawnicza oficyny zdecydowanie nawiązuje do odmiennej rzeczywistości.

Oferta wydawnicza oficyny Initium

Oficyna wydawnicza Initum kojarzona jest przede wszystkim z niezwykle popularnymi, pełnymi magii i mitycznych stworzeń fantastycznymi seriami, których autorką jest bestsellerowa powieściopisarka Anne Bishop. Spod pióra Anne Bishop wyszły między innymi bardzo znane serie książek „Inni” czy „Czarne kamienie”. Ale to nie jedyna pisarka literatury fantasy, której powieści publikowane są pod szyldem wydawnictwa. Nakładem oficyny wydawniczej ukazały się również inne serie tego gatunku. Wydawnictwo może się poszczycić wydaniem książek fantasy takich jak „Tajemnica Askiry” czy „Krąg magii”. Wśród opublikowanych pod szyldem oficyny wydawniczej Initum książek fantasy znalazły się również seria, która cieszy się popularnością i uznaniem wśród młodzieży „39 wskazówek”. Seria ta przepełniona jest akcją i humorem, dzięki czemu stanowi doskonałą lekturę dla młodego czytelnika.
Warto jednak wskazać, że wydawnictwo Initum to nie tylko książki fantasy i ciekawe propozycje czytelnicze dla młodzieży, ale również książki sensacyjne. Wśród godnych polecenia pozycji należy wymienić powieści stale zyskujące na popularności pisarza Wiktora Mroka – autora poczytnych książek takich jak „Mała baletnica” czy „Czerwony parasol”. Różnorodna oferta oficyny wydawniczej Initum sprawia, że doskonałą lekturę znajdą tu zarówno młodzi, jak i starsi czytelnicy o różnych gustach literackich. Dlatego też warto śledzić zapowiedzi wydawnictwa, by żadna pozycja nie umknęła uwadze.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner