Wydawnictwo: Impuls - wszystkie książki

Impuls jest wydawnictwem edukacyjno-naukowym. Na polskim rynku, w krakowskiej siedzibie, funkcjonuje już od ponad trzydziestu lat. Niezmiennie dostarcza czytelnikom wartościowych materiałów pedagogicznych, a są wśród nich: podręczniki akademickie, scenariusze zajęć dla nauczycieli oraz publikacje naukowe. Oficyna wychodzi naprzeciw także najmłodszym czytelnikom. W asortymencie Impulsu znajduje się wiele książek dla dzieci.

Oferta Wydawnictwa Impuls

Wydawnictwo Impuls książki oferuje zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej. W dzisiejszych czasach, kiedy zarówno nauczyciele jak i uczniowie muszą być przygotowani na ewentualne nauczanie zdalne, e-booki są dużym ułatwieniem. Oficyna proponuje swoim czytelnikom wiele atrakcyjnych promocji, co pozwala na odciążenie budżetu rodziców i szkolnych bibliotek. Tytuły Wydawnictwa Impuls możecie znaleźć w świetnych cenach w internetowym serwisie Skupszopu.

Impuls współpracuje z autorami, którzy są wybitnymi specjalistami w swoich dziedzinach. Z wydawnictwem od wielu lat związany jest profesor nauk społecznych Bogusław Śliwerski. Jest on autorem i współautorem wielu pozycji o tematyce pedagogicznej, takich jak ,,Pedagogika ogólna. Podstawowe prawidłowości”. Pod jego redakcją powstaje również kwartalnik ,,Studia z teorii wychowania”. W Impulsie swoje książki wydaje także pedagog Witold Jakubowski oraz dr Emilia Jakubowska.

Wydawnictwo Impuls książki kieruje przede wszystkim do profesorów i studentów pedagogiki. Dzięki wysokiemu poziomowi merytoryki, młodzi ludzie poznają zasady nauczania i obcowania ze swoimi przyszłymi podopiecznymi. Tematyką poszczególnych tytułów oficyny wydawniczej Impuls jest nie tylko pedagogika ogólna, ale także jej poszczególne rodzaje, w tym resocjalizacja (,,Współczesne problemy resocjalizacji. W stronę integracji teorii z praktyką”) i pedagogika specjalna (,,Pedagogika specjalna. Od tradycji do współczesności”). 

Impuls proponuje także innowacyjne podejście do edukacji. Dlatego w asortymencie wydawnictwa znajdują się książki edukacyjne takie jak ,,Edukacja w popkulturze – popkultura w edukacji” czy ,,Teorie kształcenia w świecie cyfrowym”. Jest to także kompendium wiedzy o reformach oświaty, nie tylko tych, które dokonały się w Polsce (,,Singapur – azjatycki tygrys edukacyjnych reform”, ,,Uwolnić szkołę od systemu klasowo-lekcyjnego”).

Książki dla dzieci to kolejna bardzo ważna część oferty Wydawnictwa Impuls. Warto zwrócić uwagę, że proponowane tytuły to zarówno bajki, jak i opowieści terapeutyczne, które pomagają najmłodszym oswoić się z lękiem i kolejnymi etapami dojrzałości oraz zdobywanej wiedzy.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner