Oficyna Hartigrama to niewielkie wydawnictwo, które dbając o swoją ofertę, z wielką starannością dobiera wydawane przez siebie tytuły. Dzięki temu czytelnicy sięgający po pozycje ukazujące się nakładem oficyny Hartigrama, mogą mieć pewność, co do wartości publikowanych pozycji. Każdy nowy tytuł niesie ze sobą konkretną jakość i dostarcza czytelnikom sprawdzonej wiedzy.

Oferta wydawnicza oficyny Hartigrama

Oferta wydawnicza oficyny Hartigrama ukierunkowana jest głównie na medycynę niekonwencjonalną. Niemniej jednak w ofercie wydawniczej nie zabrakło również aktualnych opracowań akademickich, zakorzenionych w głównym nurcie medycyny, które reprezentują aktualnie obowiązujące schematy i podejście współczesnej medycyny akademickiej do wielu chorób. Z proponowanych pozycji czytelnicy mają szansę dowiedzieć się między innymi o właściwej profilaktyce zdrowia oraz naturalnych metodach leczenia, w tym o ziołolecznictwie i terapiach przeciwpasożytniczych. Wiedza zawarta w licznych publikacjach pozwoli czytelnikom w prosty sposób ustrzec się od wielu chorób. Obok tematyki ogólnozdrowotnej i prozdrowotnej w ofercie wydawnictwa czytelnicy znajdą pozycje również z innych obszarów, jak chociażby różnego rodzaju atlasy, które przyciągają uwagę niezwykle staranną szatą edytorską oraz zachwycającymi grafikami. Ponadto oficyna wydawnicza Hartigrama oferuje również książki z zakresu psychologii, a także książki związane tematycznie z zagadnieniem rozwoju osobistego. W katalogu proponowanych przez oficynę wydawniczą Hartigrama pozycji, czytelnicy znajdą między innymi takie tytuły jak: „Woda utleniona na straży zdrowia” autorstwa Iwana Nieumywakina, „Christina. Na koniec wszystko będzie dobrze” autorstwa Christina von Dreina, „Szkoła zdrowia. Uwolnij się od pasożytów i żyj bez nich” autorstwa Nadieżda Siemionowa, „Intuicyjne odżywianie. Jak przestać martwić się jedzeniem i schudnąć” autorstwa Swietłana Bronnikowa, czy „Trasfering rzeczywistości” Vadima Zelanda. Wśród bogatej oferty oficyny wydawniczej każdy czytelnik znajdzie interesującą pozycję dla siebie.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner