Wydawnictwo: Harlequin - wszystkie książki

Harlequin jest kanadyjskim wydawnictwem, założonym w 1949 roku. Polski oddział oficyny utworzono w 1991 roku (wówczas był on znany jako ,,Arlekin. Wydawnictwo spółki Harlequin Enterprises”). Każdego miesiąca wydaje wiele tytułów, przeznaczonych głównie dla kobiet. Oprócz romansów, Wydawnictwo Harlequin sporadycznie publikuje także powieści historyczne i sensacyjne. Współpracuje ono z wieloma znanymi autorami, ale daje także szansę na rozwój debiutantom.

Oferta Wydawnictwa Harlequin

Asortyment Wydawnictwa Harlequin jest powszechnie znany. Do mowy potocznej przeszło nawet określenie harlequin, symbolizujące romans i literaturą obyczajową, przeznaczoną dla kobiet. Jej bohaterami są zazwyczaj przedstawiciele wyższej klasy zawodowej - milionerzy i celebryci, a ich historie toczą się wokół romansu, intryg, sekretów i skandali. W przypadku powieści historycznych, które ukazały się nakładem wydawnictwa, bohaterami są zazwyczaj mieszkańcy dworów królewskich i arystokraci.

Wydawnictwo Harlequin książki publikuje z dużą częstotliwością - w skali roku jest to około 300 tytułów (w Polsce z nowości Harlequin wydaje 12 książek miesięcznie, które można również zakupić w pakiecie). Powstał nawet specjalny Klub Harlequin, przeznaczony dla czytelniczek wydawnictwa. Do najbardziej znanych autorek publikujących w nim swoje powieści należą: Melanie Milburne, Julia London, Diane Gaston, Lucy Monroe, Natalie Anderson, Sharon Kendrick, Diana Palmer i Alex Kava. 

Tytuły książek Wydawnictwa Harlequin, podobnie jak ich okładki, wskazują na tematykę, w której specjalizuje się oficyna. ,,Dobrana para”, ,,Gdy się zakochasz…”, ,,Niespodzianki małżeńskie”, ,,Czy to jest miłość?”, ,,Zbuntowana księżniczka”, ,,Zakazana miłość lady Cecily”, ,,To nie sen” czy ,,Kochany wróg” to tylko niektóre z nich.

Wydawnictwo Harlequin cieszy się sporą popularnością. Pomimo tego, że wydania książek prezentowanych przez oficynę bywają obiektem żartów, przychody finansowe wydawnictwa wskazują na to, że popyt na nie wciąż nie słabnie. Wydawnictwo Harlequin książki dedykuje bowiem kobietom, które pragną oderwać się od pracy, zmęczenia i życia codziennego. Potrzeby literackie wielu z nich od pokoleń pozostają niezmienne. Właśnie stąd bierze się popularność harlequinówSkupszop ma ich wiele w swojej ofercie, a w związku z dynamiką działań wydawniczych oficyny, cyklicznie poszerza swój asortyment o kolejne tytuły. Mogą one okazać się dobrym pomysłem na prezent dla wielu kobiet.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner