GWO, czyli Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe istnieje na polskim rynku wydawniczym od 1991 roku i stale się rozwija. Powstało jako jedno z pierwszych prywatnych wydawnictw, które specjalizuje się w edukacji. Oficyna wydawnicza została założona przez cenionego wykładowcę Uniwersytetu Gdańskiego – Adama Mysiora oraz jego żonę Małgorzatę Dobrowolską. Oficyna wydawnicza zyskała stabilną pozycję na rynku książek edukacyjnych i jest ceniona między innymi za wykorzystywanie efektywnych metod kształcenia, a także dokładność oraz wysoką jakość merytoryczną. Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO) dąży do oferowania najwyższej jakości publikacji i książek, dlatego współpracuje z licznymi, doświadczonymi autorami podręczników, a także pedagogami oraz wykładowcami na uczelniach wyższych. Należy również wskazać, że Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe – z założycielami na czele – jest inicjatorem oraz organizatorem wielu wydarzeń edukacyjnych, a także warsztatów dla nauczycieli oraz konkursów szkolnych dla uczniów.

Oferta wydawnicza Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego

Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe specjalizuje się przede wszystkim w publikacji podręczników matematycznych, z których aktualnie korzysta około 60% uczniów uczęszczających do szkół podstawowych i liceów. Niemniej jednak poza publikacjami podręczników, w ofercie oficyny znajdują się również cenione przez pedagogów, a także uczniów serie podręczników służących edukacji wczesnoszkolnej (na przykład „Lokomotywa”), podręczniki do nauki języka polskiego (a wśród nich między innymi „Między nami”, czy „Nauka o języku”), podręczniki do historii (na przykład „Wehikuł czasu”, czy „Podróże w czasie”), książek do nauki fizyki (między innymi „Fizyka z plusem”, czy „Fizyka z tangramem”), podręczników do biologii (a wśród nich między innymi: „Biologia z tangramem”), a także podręczniki do plastyki (na przykład „Świeżo malowane”). Co więcej, w ofercie wydawniczej Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego znajdują się również liczne pomoce dydaktyczne.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner