Wydawnictwo: Greg - wszystkie książki

Oficyna wydawnicza GREG istnieje na polskim rynku wydawniczym od 1993 roku, od tego czasu nieprzerwanie jest jednym z liderów sprzedaży książek w Polsce. Wydawnictwo GREG jest nie tylko jednym z największych wydawnictw lektur szkolnych w Polsce, ale też również najbardziej innowacyjnym. Okazuje się, że oficyna jako pierwsza na rynku wydała lektury z opracowaniem. Pomysł ten znacząco ułatwia naukę uczenia wszystkich typów szkół, albowiem czytając lekturę, w każdej chwili można zapoznać się między innymi z charakterystyką bohaterów, planem wydarzeń czy biografią autora, co znacznie ułatwia usystematyzowanie informacji. Książki Wydawnictwa GREG stanowią aktualnie niezbędną pomoc dla uczniów, którzy przygotowują się do egzaminów takich jak egzamin ośmioklasisty czy maturę. Aktualne oraz dostosowane do obowiązującej podstawy programowej. Repetytoria pozwalają na usystematyzowanie wiedzy zarówno przed docelowym egzaminem, jak i w trakcie bieżących przygotowań do zajęć lekcyjnych. Co ważne, z oficyną wydawniczą GREG współpracują najlepsi nauczyciele, pedagodzy oraz metodycy z całej Polski. Dzięki temu publikacje oficyny cieszą się ogromnym zaufaniem oraz autorytetem wśród czytelników i odbiorców.

Oferta wydawnicza Oficyny Greg

Oferta oficyny wydawniczej GREG obejmuje przede wszystkim lektury z omówieniem, opracowania lektur oraz wierszy, a także ściągi, słowniki oraz encyklopedie z większości przedmiotów. Warto wspomnieć, że od 2011 roku oficyna dynamicznie rozwija również segment książek dla dzieci, wśród których szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się słowniki ilustrowane, malowanki, elementarze, a także pięknie ilustrowane lektury z serii Kolorowa Klasyka. Dodatkowo w ofercie oficyny znajdują się bajki i książeczki edukacyjne. Książki i pomoce dydaktyczne są na bieżąco modyfikowane i dostosowywane do aktualnej podstawy programowej, by jak najlepiej przygotować uczniów nie tylko do ważnych egzaminów, ale również do zajęć lekcyjnych, pozwalając na lepsze zrozumienie materiału.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner