Wydawnictwo Galeria Książki swoją działalność rozpoczęło w Krakowie w 2007 roku. Mimo swojej stosunkowo krótkiej historii na rynku, oficyna wydawnicza stanowi ważny podmiot na rynku wydawniczym. Wydawnictwo Galeria Książki prężnie się rozwija, co przekłada się na systematyczne poszerzanie grona zadowolonych klientów. Oficyna skupia się przede wszystkim na wydawaniu literatury zagranicznej, dzięki czemu czytelnicy mają doskonałą okazję do zapoznania się z literaturą światową i najbardziej znakomitymi autorami. Pracujący w oficynie wydawniczej Galeria Książki zespół charakteryzuje się doskonałą intuicją i niezwykłym wyczuciem potrzeb swoich czytelników, co uwidacznia się w ilości książek, które niedługo po wydaniu osiągnęły status bestsellera. Największy rozgłos przyniosła wydawnictwu seria książek „Trylogia Czarnego Maga”, na którą złożyły się powieści „Wielki Mistrz”, „Nowicjuszka” i „Gildia Magów”. Trylogia ta została okrzyknięta najbardziej pomyślnym debiutem ostatniej dekady. Autorką serii jest pochodząca z Australii Trudi Canava, która jest laureatką nagrody Aurealis dla najlepszego opowiadania fantasy

Oferta wydawnictwa Galeria Książki

Oferta oficyny wydawniczej Galeria Książki zainteresuje miłośników fantastyki oraz science fiction. Z tego powodu wielbiciele tych gatunków literackich powinni szczególnie bacznie śledzić nowości i zapowiedzi wydawnicze. Wśród pisarzy wydawnictwa znajdują się  między innymi Maria Headley Dahvana („Magonia"), Chima Cinda Williams („Dziedzic czarodziejów”), Danielle L. Jensen („Porwana Pieśniarka”), Sarah Blakley-Cartwright („Dziewczyna w czerwonej pelerynie”), Rick Riordan („Seria Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy”, „Olimpijscy Herosi”), Erika Johansen („Królowa Tearlingu”, „Inwazja na Tearling”) oraz wielu innych znamienitych autorów. Co ciekawe, oficyna wydawnicza wydała już około 100 książek, które zostały napisane przez 15 autorów. Wydawnictwo skupia się na fantastyce, ale w ofercie znajdują się również inne pozycje. Oficyna proponuje niezwykłe opowieści dla dzieci, ale również lekturę dla siebie znajdą tu miłośnicy kryminału, a także kryminałów napisanych w formie komiksu.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner