Wydawnictwo: Galaktyka - wszystkie książki

Oficyna wydawnicza Galaktyka to polskie wydawnictwo, które powstało w 1992 roku. Od początku swojego istnienia, celem oficyny było dostarczenie wysokiej jakości książek i publikacji czytelnikom, które pozwolą nie tylko na zdobycie wiedzy z konkretnych dziedzin, ale również oderwanie się od rzeczywistości, by paradoksalnie skupić się na tym co rzeczywiście ważne. Dlatego też misją oficyny jest dostarczanie czytelnikom takich publikacji, które zapewnią piękne chwile, doznania i wspomnienia, ale również chwile refleksji.

Oferta wydawnicza oficyny Galaktyka

Ofertę wydawniczą oficjalny Galaktyka stanowią przede wszystkim książki poradnikowo-hobbystyczne, które uczą praktycznych umiejętności oraz pozycję specjalistyczne dla lekarzy weterynarii. Należy wskazać, że oficyna wychodząc na nowe obszary zainteresowań, zawsze stara się nawiązywać współpracę z najlepszymi w swoim fachu autorami, instruktorami oraz konsultantami. Celem oficyny wydawniczej Galaktyka jest proponowanie czytelnikom takiej literatury, która będzie wspierała zainteresowania poprzez dostarczenie jak najpełniejszej wiedzy oraz pomoc w kształtowaniu oczekiwanych umiejętności.

W ofercie oficyny znajduje się bardzo bogaty wybór książek o tematyce zdrowego żywienia, aktywności fizycznej i balansu życiowego. Pozycja uzupełniane są publikacjami z dziedzin takich jak fotografia, akwarystyka czy medycyna wschodnia oraz wiele innych obszarów tematycznych. Szeroka oferta wydawnicza sprawia, że w katalogu proponowanych książek zarówno starsi, jak i młodsi czytelnicy znajdą interesujące pozycje dla siebie. Z tego względu warto śledzić nowości i zapowiedzi wydawnicze, by nic nie umknęło czytelniczej uwadze.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner