Fundacja Sąsiedzi powstała w Białymstoku w 2010 roku i od początku swojej działalności funkcjonuje jako niezależna organizacja pozarządowa, która zajmuje się nie tylko promocją dziedzictwa kulturowego województwa podlaskiego, ale także obszaru pogranicza. Oficyna Fundacja Sąsiedzi prowadzi również działalność wydawniczą i popularyzatorską, która ukazuje związki pomiędzy kulturą oraz nauką. Co ważne, działalność statutową oficyny wydawniczej Fundacja Sąsiedzi wspiera Rada Fundacji, do której należą związani z Podlasiem wybitni artyści, naukowcy, a także dziennikarze.

Oferta wydawnicza oficyny Fundacji Sąsiedzi

Oficyna wydawnicza Fundacja Sąsiedzi skupia się przede wszystkim na wydawaniu książek promujących Podlasie, a także szeroko pojmowanego Wschodu, z uwzględnieniem pogranicza polsko-litewsko-białoruskiego. Wydawnictwo publikuje również przekłady z literatury białoruskiej i rosyjskiej. Nakładem wydawnictwa Fundacji Sąsiedzi ukazały się bestsellerowe książki autorstwa Simony Kossak, Michała Książka, przekłady Michaiła Bułhakowa, a także reportaże z podróży na Wschód. Ponadto, pod szyldem oficyny wydawniczej Fundacji Sąsiedzi wydany został album o Puszczy Białowieskiej, a także album o dworach Polski północno-wschodniej.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner