Wydawnictwo Fenix funkcjonuje na polskim rynku od ponad 20 lat. Jeśli z dzieciństwa pamiętasz ilustrowane albumy i atlasy świata, Polski czy zwierząt, a wolny czas spędzałeś nad kolorowankami, z pewnością warto pochylić się nad jego ofertą, by zagwarantować te same przeżycia swojemu dziecku. Dzięki wydawcom P.H.W. Fenix zapewnisz edukacyjne i pięknie wykonane materiały swoim pociechom.

Oferta Wydawnictwa Fenix

Na asortyment Wydawnictwa Fenix składają się przede wszystkim książki dla dzieci w różnym wieku. Będą one doskonałym pomysłem na prezent, ponieważ są w stanie zaspokoić ciekawość i potrzeby najmłodszych czytelników we wszystkich kategoriach.

Wydawnictwo Fenix proponuje książki dla dzieci dotyczące zwierząt, z których wiele stało się bestsellerami. Znajdują się wśród nich tytuły takie jak ,,Mój pupil” i ,,Świat zwierząt”. Wydawnictwo Fenix książki w swojej ofercie dobiera tak, aby zapoznać maluchy z całym otaczającym je światem. Dlatego nie zabraknie w niej tytułów o morskich stworzeniach czy rasowych kotach i psach. Dzieci z pewnością ucieszą także albumy, opisujące wszystkie gatunki dinozaurów.

Wydawnictwo Fenix dba o edukację najmłodszych. Jego pracownicy i współpracujący autorzy śledzą przy tym najnowsze trendy i stawiają na to, co szczególnie ważne. Dlatego Fenix oferuje książki dla dzieci o ekologii, takie jak ,,Na ratunek planecie. Ekologia dla dzieci”. Ochrona środowiska nie jest jednak jedynym trendem, który zauważają również najmłodsi czytelnicy. Coraz większą popularnością cieszą się programy i książki kulinarne dla dzieci. Dlatego Wydawnictwo Fenix podjęło współpracę z Mateuszem Gesslerem, którego najmłodsi znają z występów w dedykowanych dla nich audycjach. Jego książki kulinarne mogą nie tylko stanowić dla nich inspirację, ale także zachęcić rodziców do inwestowania w pasję dziecka.

Wydawnictwo Fenix książki dedykuje także nieco starszym odbiorcom. Dlatego w jego asortymencie znajdują się tytuły takie jak ,,Legendy polskie” w dwóch wersjach językowych, polskiej i angielskiej. Fenix proponuje także wiele albumów podróżniczych, historycznych, biograficznych i przyrodniczych. Znaczna część z nich została uhonorowana literackimi nagrodami.

Książki dla dzieci Wydawnictwa Fenix to także wiele kolorowanek, wyklejanek i łamigłówek. Tak zwane książki aktywizujące pozytywnie wpływają bowiem na rozwój dziecka. Dzięki zagadkom zadbasz o jego kreatywność.

Sprawdź, które z wymienionych pozycji Wydawnictwa Fenix znajdują się aktualnie w ofercie Skupszopu.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner