Instytut Wydawniczy Erica istnieje na polskim rynku wydawniczym od 2003 roku, swoją działalność poświęca publikacjom różnorodnej literatury. Dzięki temu oferta wydawnicza oficyny trafia do różnych odbiorców, o odmiennym guście i predyspozycjach czytelniczych. Siedziba wydawnictwa od początku działalności zlokalizowana jest w Warszawie.

Oferta wydawnicza oficyny Instytut Wydawniczy Erica

Przez lata działalności pod szyldem polskiej oficyny wydawniczej opublikowano i wydano wiele różnorodnych pozycji książkowych. Wydawnictwo zajmuje się publikacją beletrystyki, a wśród pozycji z tej kategorii czytelnicy znajdą wznowienia historycznych powieści Roberta Graves'a, czy cykl wojennych powieści Svena Hassela. Wśród propozycji Instytutu Wydawniczego Erica znajdują się także źródłowe i popularne opracowania historyczne takie jak: „Pamiętniki Jędrzeja Kitowicza”, „Od Rusi do Rosji” i „Śladami cywilizacji Wielkiego Stepu” Lwa Gumilowa, „Bitwa warszawska” Mariana Kukiela. Nie brakuje również książek o tematyce historycznej, takie jak chociażby „Powrót Królów” autorstwa Grzegorza Gajka. Równie bogata jest oferta książek z gatunku fantastyki. W ofercie polskiego instytutu wydawniczego czytelnicy mogą znaleźć na przykład zbiór opowiadań fantasy oraz science fiction autorstwa Jarosława Zielińskiego „Sytuacja krytyczna”.
Pod szyldem Instytutu Wydawniczego Erica opublikowano również powieści kryminalne. Czytelnicy mają okazję zapoznać się z historią bohaterów książki „Miłość” autorstwa Tadeusza Oszubskiego. Książka ta opowiada o aktach zjawiskowej kobiety o rudych włosach, które pojawiają się w bydgoskiej galerii sztuki. Jak się szybko okazuje, stanowią one przyczynę dla następujących po sobie brutalnych zabójstw. Rozwiązaniem kluczowej intrygi zajmie się Jan Wirski, kochający dobre kino i kuchnię, właściciel restauracji. Co więcej, w ofercie wydawniczej można się ponadto natknąć na cykl historyczno-przygodowy bestsellerowego polskiego autora, Remigiusza Mroza „Parabellum". Coś dla siebie znajdą również czytelnicy ceniący poezję, a wśród tych pozycji na przykład polsko-włoskie wydanie wyboru wierszy Jana Twardowskiego, „Lubię codzienność Ireny Conti Di Mauro”. Instytut Wydawniczy Erica publikuje także eseje popularnonaukowe, a w wydawniczych planach znajdują się książki o najważniejszych problemach współczesności, ciekawe powieści polskich i zagranicznych twórców oraz opracowania historyczne. Ze względu na niezwykle bogaty asortyment wydawniczy oficyny Instytut Wydawniczy Erica, warto na bieżąco śledzić nowości i zapowiedzi wydawnicze, by żaden interesujący tytuł nie umknął czytelniczej uwadze.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner