Wydawnictwo: Drzewo Babel - wszystkie książki

Oficyna wydawnicza Drzewo Babel została założona w Warszawie 22 maja 1995 roku przez dwie przyjaciółki: Barbarę Stępień oraz Joannę Jaczyńską. Wydawnictwo powstało w następstwie fascynacji Barbary Stępień opublikowaną książką Paulo Coelho „Alchemik”, a także przypadkowym spotkaniem z autorem książki w paryskim hotelu Danube. Przypadkowe spotkanie i miła rozmowa zainspirowały Barbarę Stępień do działania i założenia własnej oficyny wydawniczej. W taki właśnie sposób powstało wydawnictwo Drzewo Babel, które oprócz książek Paulo Coelho publikuje także wiele pozycji innych znanych autorów. Oficyna na polskim rynku księgarskim zadebiutowała kultową już dziś powieścią Paula Coelho „Alchemik”. Nazwa oficyny zawiera dwa symbole: drzewo – bo ma korzenie tkwiące głęboko w ziemi, ale rośnie ku niebu, oraz Babel – bo nawiązuje do starotestamentalnej wieży, która jest ikoną wielokulturowości i bogactwa języków. Mimo że oficyna wydawnicza Drzewo Babel istnieje na polskim rynku już od dłuższego czasu to nadal jest kameralną, maleńką firmą, w której pracują zaledwie trzy osoby. Przez wszystkie lata swojej działalności Wydawnictwo Drzewo Babel swoim nakładem wydało ponad cztery miliony książek. Dlatego też warto na bieżąco śledzić zapowiedzi i nowości wydawnicze ukazujące się pod szyldem oficyny Drzewo Babel, by żaden tytuł nie umknął czytelniczej uwadze.

Oferta wydawnicza oficyny Drzewo Babel

Oficyna Wydawnicza Drzewo Babel na przestrzeni swojej działalności zyskała Grono wiernych czytelników, oferuje książki autorstwa Paulo Coelho oraz wielu innych autorów. Wybór tytułów ukazujących się nakładem wydawnictwa jest bardzo osobisty. Stanowi odzwierciedlenie nieustannie prowadzonych poszukiwań ciekawych i poruszających historii oraz podróży literackich do różnych kultur i światów. W ofercie wydawniczej oficyny czytelnicy mogą znaleźć nie tylko książki, ale również ebooki oraz audiobooki.
 

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner