Wydawnictwo: Dowody na istnienie - wszystkie książki

Wydawnictwo Dowody na Istnienie to polska oficyna wydawnicza, która powstała w 2014 roku i od początku swojej działalności działa w ramach Fundacji Instytutu Reportażu w Warszawie. Założycielami oficyny wydawniczej są Mariusz Szczygieł oraz Wojciech Tochman, natomiast naczelną oraz współzałożycielką jest Julianna Jonek. Nazwa oficyny wydawniczej Wydawnictwo Dowody na Istnienie to tak naprawdę nazwa popularnego zbioru reportaży samej Hanny Krall, która użyczyła nazwy oficynie. Założyciele Wydawnictwa bowiem wierzą, że każda książka non-fiction jest dowodem na istnienie człowieka, świata, a nawet Boga. Książki i publikacje oficyny wydawniczej wyróżniają się ogromną rzetelnością i dużą wartością merytoryczną. Dlatego też czytelnicy zainteresowani tematyką publikacji powinni na bieżąco śledzić zapowiedzi oraz nowości wydawnicze, bo nic nie umknęło ich czytelniczej uwadze.

Oferta wydawnicza oficyny Wydawnictwo Dowody na Istnienie

Oferta oficyny wydawniczej zainteresuje czytelników, którzy uwielbiają oraz interesują się prozą czeską oraz reportażami – zarówno polskimi, jak i zagranicznymi, które poruszają trudne oraz poważne tematy społeczne. Aktualnie pod szyldem oficyny wydawniczej ukazują się serie, wśród których wymienić należy: „Reporterska”, „Faktyczny Dom Kultury”, „Stehlik”.

Nakładem oficyny wydawniczej Wydawnictwa Dowody na Istnienie ukazują się propozycje znanych oraz rozpoznawalnych autorów, wśród których wymienić należy: Piotra Ibrahima Kalwasa, Jarosława Mikołajewskiego, Piotra Nesterowicza, Roberta Rient, Mariusza Szczygieł i Wojciecha Tochman. Co więcej, w ofercie oficyny czytelnicy znaleźć mogą wznowienie starych zbiorów reportaży, między innymi Hanny Krall, Włodzimierza Nowaka czy Andrzeja Mularczyka.
 

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner