Wydawnictwo Diecezjalne w Sandomierzu może poszczycić się wieloletnią tradycją i zaufaniem swoich odbiorców, których znaczną część stanowią przedstawiciele społeczności kościoła katolickiego. W skład przedsiębiorstwa wchodzi nie tylko oficyna wydawnicza, ale także drukarnia. Z działalnością wydawnictwa związana jest również Biblioteka Diecezjalna w Sandomierzu.

Oferta Wydawnictwa Diecezjalne

Wydawnictwo Diecezjalne książki kieruje przede wszystkim do osób wierzących, którym bliska jest religia chrześcijańska. W jego asortymencie znajdują się między innymi modlitewniki i kalendarze z motywami religijnymi, a także albumy, które przedstawiają katolickie dzieła architektoniczne, katechizmy czy kompozycje kwiatowe, które mogą zostać wykorzystane przy okazji dekorowania sal i kościołów na poszczególne uroczystości.

W ofercie Wydawnictwa Diecezjalnego w Sandomierzu znajdują się dzieła księdza Jana Twardowskiego, w tym świąteczny zbiór jego opowiadań i wierszy, który jest świetnym pomysłem na prezent dla najbliższych. Duchowny tworzył swoje opowieści w oparciu o własne wspomnienia i tradycje, dzięki czemu przybliżył czytelnikom tematy, o których zdarza nam się zapominać. Dlaczego właściwie obchodzimy święta i skąd wzięły się poszczególne obyczaje? ,,Idą święta” to książka, dzięki której poznamy odpowiedź.

Wydawnictwo Diecezjalne książki przygotowuje także z myślą o najmłodszych. Książki dla dzieci dostępne w ofercie oficyny to między innymi ,,Wielka mała Biblia dla dzieci”, ,,Biblia łatwa do czytania”, ,,Historie biblijne”, ,,Ilustrowane Pismo Święte dla dzieci”, ,,Listy do Betlejem”, ,,W starej szafie. Bożonarodzeniowa opowieść”, seria ,,Ulubione świąteczne tradycje malucha” i ,,Arka Noego”. Ich celem jest przede wszystkim przystępne wprowadzenie dziecka w świat religii i wiary. Dlatego w asortymencie Wydawnictwa Diecezjalnego znalazło się także bardzo wiele propozycji pamiątek i prezentów, które możemy wręczać dziecku z okazji przyjętych przez niego sakramentów. Szczególną popularnością cieszy się książka ,,Biblia. Pamiątka Chrztu Świętego” i albumy na zdjęcia.

Oferta Wydawnictwa Diecezjalnego Sandomierz to jednak coś więcej, niż książki. Jego twórcy proponują najmłodszym puzzle i kolorowanki, stworzone w oparciu o motywy religijne, a nawet gry planszowe. Bogaty asortyment Wydawnictwa Diecezjalnego dostępny jest na jego stronie internetowej. Poszczególne pozycje z logiem oficyny mają w swojej ofercie jednak również inne księgarnie i sklepy. W Skupszopie kupisz je w atrakcyjnej cenie.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner