Oficyna wydawnicza Debit to polskie wydawnictwo, które powstało w 1991 roku w Bielsku-Białej.

Oferta oficyny wydawniczej Debit

Oficyna wydawnicza Debit specjalizuje się przede wszystkim w literaturze dziecięcej, oferując głównie znany oraz ulubione bajki i baśnie, a także książki edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Co więcej, w ofercie oficyny znajdują się także podręczniki szkolne, a także albumy, praktyczne słowniki oraz obszerny encyklopedie.

Wydawnictwo Debit współpracuje z cenionymi naukowcami, pedagogami oraz współczesnymi autorami literatury dziecięcej, starannie dobierając pozycje do swojej oferty, a także dbając o merytoryczne, ciekawe treści. W książkach ukazywane są aktualne problemy dziecięce, które traktują o sprawach przyjemnych ale i kłopotliwych. Co więcej, publikacje nie tylko bawią, ale też uczą i zaprzyjaźniają ze światem. Cechą charakterystyczną książek dostępnych w ofercie oficyny wydawniczej Debit jest to, że są one kolorowe oraz atrakcyjne dla najmłodszych czytelników. Największą popularnością cieszą się serie wydawane dla najmłodszych o żółwiu Franklinie i Misi Marysi.

Nakładam oficyny wydawniczej ukazały się między innymi takie książki jak: „Niezbędnik każdego chłopaka jak ogarnąć dojrzewanie” autorstwa Phila Wilkinsona, „Franklin ma zły dzień” autorstwa Paulette Biugeois, „Opowieści na dobranoc dla młodych” autorstwa Sylwii Chutnik, „Sekretne życie bąków i beków” autorstwa Mariona Kolosa Sistere, „Zagadka dębów rogalińskich Ignacy i Mela na tropie złodzieja” autorstwa Zofii Staniszewskiej, „Podręcznik dla superbohaterów” autorstwa Eliasa Agnesa Vahlunda, 
czy „Szkolny bal. Szkoła magicznych zwierząt” autorstwa Margit Auer.

Nakładem oficyny wydawniczej ukazują się książki popularnych polskich autorek takich jak: Agnieszka Frączek, Joanna Krzyżanek, Zofia Staniszewska i Agnieszka Taborska.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner