Młode wydawnictwo Czwarta Strona, pochodzące z serca Wielkopolski, nieobce jest wielu polskim pasjonatom dreszczowców. O ile Czwarta Strona faktycznie działa jako samodzielny podmiot od niedawna (otworzyła swoje drzwi zaledwie w 2014 roku), to stoi za nią wiele dekad historii. Oficyna literacka powstała jako marka (imprint) działającego od 1956 roku Wydawnictwa Poznańskiego. Oferta Wydawnictwa Poznańskiego, koncentrująca się na pozycjach naukowych, popularnonaukowych i historycznych, jest jednak zgoła inna od propozycji Czwartej Strony.

Oficyna Czwarta Strona – dla fanów kryminałów i nie tylko

Książki Czarnej Strony, których jest już obecnie kilka tysięcy, to przede wszystkim literatura popularna, a w szczególności powieści kryminalne i thrillery, literatura obyczajowa, a także fantastyka (ze “Światem Lodu i Ognia” George’a R. R. Martina na czele), literatura piękna i literatura faktu. Oficyna kieruje swoją ofertę nie tylko do osób dorosłych – obejmuje ona również pozycje stworzone z myślą o dzieciach i młodzieży, w związku z czym każdy znajdzie w jej ofercie wydawniczej coś dla siebie.

Liczne pozytywne opinie o wydawnictwie Czwarta Strona dowodzą, że krótki czas działalności nie przeszkodził oficynie w zgromadzeniu wokół siebie zespołu utalentowanych autorów, a wręcz przeciwnie. Łącznie jest ich już ponad 100, a wydawnictwo cały czas jest otwarte na nowe talenty.

Pierwsze skrzypce odgrywają maestrzy kluczowego dla oficyny kryminału. Znajdują się wśród nich zarówno znani polscy pisarze, jak i twórcy zagraniczni. Wśród najpopularniejszych polskich serii wydawniczych można wyróżnić serię z Joanną Chyłką Remigiusza Mroza, jednego z najbardziej poczytnych rodzimych pisarzy, a także cykl publikacji z psycholog Aleksandrą Wilk w roli głównej, autorstwa Joanny Opiat-Bojarskiej. Jeśli zaś chodzi o publikacje zagraniczne, czytelnicy chętnie sięgają chociażby po cykl “Buntowniczka z pustyni” Alwyn Hamilton.

Czwarta Strona stawia na pozycje budzące napięcie, wyróżniające się intrygującymi zagadkami, angażującą historią i ciekawymi postaciami, wraz z którymi czytelnicy chętnie rozwiązują kolejne tajemnice kryminalne. W skład oferty wydawniczej wchodzą zarówno wielotomowe serie, jak i pojedyncze historie.

Ogłaszane regularnie przez Czwartą Stronę zapowiedzi wskazują, że oficyna ciągle poszerza swoje horyzonty, zarówno w zakresie publikacji rodzimych, jak i profesjonalnych przekładów. Sklep Czarnej Strony nieustannie wzmacniany jest kolejnymi głośnymi pozycjami, w tym nowymi wydaniami popularnych tytułów.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner