Wydawnictwo: Cztery Głowy - wszystkie książki

Wydawnictwo Cztery Głowy to polska oficyna wydawnicza, która powstała w 2003 roku. Oficynę wydawniczą założyły cztery osoby, które poznały się podczas studiów na Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. Tymi czterema osobami byli: Patrycja Wojsyk, Kinga Perczyńska, Jacek Perczyński i Sławek Kuchta. Od początku działalności do teraz stanowią oni główny zarząd wydawnictwa oraz jeden organizm o czterech głowach, który niezawodnie działa. Inspiracją do założenia dla Wydawnictwa o takim profilu były popularne w połowie lat dziewięćdziesiątych wśród niemieckich studentów kartoniki. Założyciele postanowili udoskonalić ten pomysł, by sprowadzić go na rynek polski.

Oferta oficyny wydawniczej Cztery Głowy

Wydawnictwo Cztery Głowy to Oficyna wydawnicza, która specjalizuje się przede wszystkim w wydawaniu fiszek służących do nauki języków obcych oraz innych materiałów edukacyjnych z tej kategorii. Co więcej, nakładem Wydawnictwa Cztery Głowy ukazują się również kursy językowe, podręczniki oraz audiobooki. Wszystkie materiały związane są z rozwijaniem umiejętności w zakresie języków obcych. Fiszki do nauki języków to już nie tylko zwyczajne kartoniki ze słówkami, założyciele Wydawnictwa wprowadzili w nich sporo modyfikacji. Dlatego też nowe wydania fiszek charakteryzują się grubszymi kartonikami, ładniejszym designem, a także powiększoną czcionką haseł głównych czy obrazkami dotyczącymi wybranych haseł. Co więcej, na fiszkach zostały umieszczone cytaty, których celem jest zwiększenie motywacji do nauki. Warto również wskazać, że Fiszki w wersji Audi zawierają dodatkową funkcję „spell”, dzięki której użytkownicy mogą nie tylko łatwiej przyswoić sobie pisownię danego wyrazu, ale również jego wymowę.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner