Wydawnictwo: Czarna Owca - wszystkie książki

Oficyna Wydawnicza Czarna Owca to warszawskie wydawnictwo, które powstało w 1991 roku. Na początku swojej działalności do 2009 roku Wydawnictwo Czarna Owca funkcjonowało pod szyldem Jacek Santorski&Co Agencja Wydawnicza Sp. z o.o.. Warto wskazać, że oficyna wydawnicza Czarna Owca nie stroni od literatury kontrowersyjnej, niszowej, a także takiej, która porusza ważne tematy, które dzielą Polaków i są niewygodne dla wielu grup społecznych. Na początku swojej działalności specjalnością oficyny była literatura psychologiczna, z czasem oferta znacząco się poszerzyła.

Oferta wydawnicza oficyny Czarna Owca

Na początku swojej działalności specjalnością oficyny była literatura psychologiczna, z czasem oferta znacząco się poszerzyła. Obecnie oferta wydawnicza Wydawnictwa Czarna Owca obejmuje szeroki przekrój gatunków literatury, począwszy od sensacji kryminałów, przez powieści erotyczne, aż po literaturę faktu. Oficyna wydawnicza proponuje swoim czytelnikom zarówno literaturą polską, jak i zagraniczną.

Wśród publikacji oficyny, czytelnicy mogą znaleźć literaturę faktu, książki psychologiczne, antropologiczne i socjologiczne, poradniki duchowe oraz inne pozycje. W propozycjach wydawniczych coś dla siebie znajdą również młodsi czytelnicy, ponieważ ważne miejsce w ofercie Wydawnictwo zajmuje również literatura młodzieżowa i książki dla dzieci. Ponadto należy wskazać, że Wydawnictwo troszczy się również o komfort osób słabowidzących, oferując im publikacje ze specjalnym dużymi literami.

Pod szyldem oficyny wydawniczej Czarna Owca publikowane są książki popularnych autorów zarówno polskich, jak i zagranicznych. Nakładem oficyny ukazały się między innymi książki takich twórców jak Marta Zaborowska, Kamila Läckberg, Simon Beckett, Vincent V. Severski, Winston Graham, Edward Rutherfurd, Filip Hagenbec, Sylwester Latkowski, Piotr Pytlakowski, Marshall Rosenberg, Alexander Lowen, Peter A. Levine, Ken Wilber, Osho czy Berta Hellinger. Czarna Owca, aby poszerzyć swoje portfolio, oferuje swoim czytelnikom propozycje najbardziej poczytnych autorów. Dlatego też warto śledzić zapowiedzi i nowości wydawnicze, by być na bieżąco z propozycjami oficyny.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner