Wydawnictwo: Cis - wszystkie książki

Oficyna Wydawnicza CiS to polskie wydawnictwo, które powstało w 1992 roku. Siedziba oficyny wydawniczej zlokalizowana jest w Warszawie, a dyrektorami wydawnictwa są Piotr i Ewa Szwajcer. Oficyna CiS konsekwentnie realizuje założone zasady, że wydaje książki pisane przez ludzi, którzy naprawdę zajmują się nauką, unikając niekompetentnych autorów. Warto wskazać, że wśród autorów i współautorów opublikowanych przez oficynę wydawniczą CiS książek można znaleźć kilkadziesiąt Noblistów. Co ciekawe, niektóre z ukazanych pod szyldem oficyny tytułów ukazały się w koedycji z Wydawnictwem W.A.B.

Oferta wydawnicza oficyny CiS

Wydawnictwo CiS od samego początku istnienia wydanie przede wszystkim książki popularnonaukowe. Do publikacji wybierane są przede wszystkim tytuły, które przedstawiają czytelnikom to, co on w nauce początku trzeciego tysiąclecia uważane jest za najistotniejsze i najciekawsze dla wydawców. Co ważne, wiele spośród wydawanych przez wydawnictwo pozycji ukazuje się niemal równocześnie z wydaniami oryginalnymi. Zdaniem wydawców bowiem samo tempo rozwoju współczesnej nauki nakazuje sięganie po najnowsze dostępne źródła. Warto wskazać, że w ofercie wydawnictwa nie ma podręczników, specjalistycznych czy fachowych opracowań ani naukowe monografii. Niemniej jednak w dorobku oficyny wydawniczej można znaleźć eseistykę, reportaż, a także literaturę piękną. Pod szyldem oficyny wydawniczej ukazały się między innymi takie tytuły jak: „50 wielkich mitów psychologii popularnej” autorstwa Lynna Stevena i Jaya Johna Rusico, „50 mitów o ateizmie” autorstwa Russel Blackford, „Polak-katolik po przejściach” autorstwa Stanisława Obireka, „Apokalipsa nie nadciąga” autorstwa Michaela Shellenbergera, „Magia rzeczywistości” autorstwa Richarda Dawkinsa Davea McKeana, „DNA. Historia rewolucji genetycznej” autorstwa Jamesa D. Watsona i Kevina Daviesa, czy „50 mitów o religiach” autorstwa Tamary Sonn i Johna Morrealla, „Światełko w mroku moje życie w nauce” autorstwa Richarda Dawkinsa.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner