Oficyna wydawnicza Bukowy Las istnieje na polskim runku od wielu lat, proponując swoim czytelnikom szeroki repertuar serii wydawniczych oraz gatunków literackich dla dzieci i młodzieży. Dlatego też czytelnicy o szerokich preferencjach literackich zdecydowanie powinni się zainteresować ofertą oficyny wydawniczej i na bieżąco śledzić nowości i zapowiedzi wydawnicze. Bukowy Las to wydawnictwo, które w celach promocyjnych współpracuje z Forever Young Books Jakub Jabłonka. Co ciekawe, dystrybucją książek pochodzących od wydawnictwa zajmuje się z kolei Firma Księgarska Olesiejuk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna.

Oferta wydawnicza oficyny Bukowy Las

Oficyna wydawnicza Bukowy Las proponuje swoim czytelnikom zróżnicowany repertuar gatunków literackich oraz serii wydawniczych. W ofercie wydawnictwa znajdują się zarówno pozycje dla dzieci i młodzieży, jak i książki dla dorosłych. Szeroki asortyment literackich gatunków oficyny Bukowy Las sprosta wszystkim gustom. W ofercie oficyny wydawniczej znajdują się biografie sportowców i artystów, powieści o miłości i romanse, literatura faktu i piękna, a także książki kulinarne. W asortymencie Bukowego Lasu czytelnicy znajdą zarówno powieści polskich, jak i zagranicznych autorów. Lista autorów, którzy od początku działalności wydawniczej oficyny pisali pod szyldem Bukowego Lasu jest imponująca. Pod szyldem oficyny wydawniczej opublikowali bowiem swoje dzieła między innymi Jerzy Antkowiak, Usaina Bolta, Piotr Bukartyka, Marcin Rosłoń, J.R.R. Tolkien, Vivienne Westwood, Serena Williams, Andrzej Ziemiański, Rafał Nadala, Stephanie Cowell czy Novak Djokovic. 
Wieloletnia działalność na rynku zaprocentowała licznymi, bestsellerowymi seriami. Do najpopularniejszych serii oficyny wydawniczej Bukowy Las należą „Impresjoniści”, „Tenis”, „Muzycy”, „Kochaj i gotuj”, „Arsenał”, „Moda”, „Monster high” czy „Kuchnia i dieta”. Serie te należą również do najlepiej sprzedających się książek w ofercie wydawnictwa Bukowy Las.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner