Oficyna wydawnicza Buchmann to wydawnictwo, które działa na polskim rynku od 1987 roku. Co ciekawe jednak, na polskim rynku wydawniczo-księgarskim obecne jest od 1992 roku. Oficyna wydawnicza Bichmann prowadzi dystrybucję na terenie całego kraju zarówno w księgarniach, jak i w sieciach księgarskich. Co więcej, wydawnictwo podejmuje współpracę z dystrybutorami prasy, do których należą między innymi Ruch czy Kolporter, a także z klubami wysyłkowymi, wśród których wymienić należy Klub dla Ciebie, KKKK czy Reader’s Digest. Dodatkowo oficyna wydawnicza Buchmann jest dostawcą książek do kilku sieci marketów oraz dyskontów. Należy wskazać, że wydawnictwo Buchmann w tym zakresie jest wyłącznym dostawcą książek i czasopism w przypadku sieci Rossmann Polska sp. z o.o.

Oferta wydawnicza oficyny Buchmann

Oferta wydawnicza oficyny Buchmann jest niezwykle bogata. Niemniej jednak wydawnictwo ukierunkowane jest przede wszystkim na dystrybucję pomocy do nauki języków obcych. Wśród publikacji wydawnictwa znajdują się między innymi słowniki językowe oraz tematyczne, rozmówki, pomoce dydaktyczno-naukowe, pomoce do nauki gramatyki, a także leksykony. Co więcej, w ofercie wydawniczej oficyny Buchmann czytelnicy znajda również encyklopedie i atlasy, poradniki i przewodniki. Asortyment wydawnictwa obejmuje także książki edukacyjne oraz książki dla dzieci i młodzieży oraz albumy. Należy również wskazać, że oficyna wydawnicza szczególny nacisk kładzie na publikację pomocy naukowych do języków obcych. Dlatego też osoby, które chcą lepiej poznać język łaciński, niemiecki, angielski, włoski, francuski, rosyjski lub hiszpański zdecydowanie powinny zainteresować się ofertą wydawnictwa Buchmann. Wśród pozycji do pomocy naukowych znajdują się między innymi słowniki i zbiory tłumaczące zasady gramatyczne, wzory korespondencji, a także samouczki, rozmówki i idiomy oraz czasowniki z odmianami. W katalogu oficyny Buchmann nie brakuje jednak również zarówno fascynującej literatury faktu, jak i wspaniałej literatury pięknej. Ponadto w ofercie znajdują się książki z kategorii ogrodnictwa, architektury, mody, biznesu, literatury rodzinnej i dziecięcej, Bogata oferta literatury sprawia, że każdy czytelnik znajdzie tu pozycje odpowiadające zainteresowaniom i preferencjom gatunkowym. Dlatego warto śledzić zapowiedzi i nowości wydawnicze oficyny Buchmann.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner