Wydawnictwo: Ameet - wszystkie książki

Istotnym elementem rozwoju dziecka są dopasowane do jego wieku książeczki, dzięki którym kilkulatek może poznawać świat. Wydawnictwo Ameet znane jest z rewelacyjnych tytułów, które są doceniane nie tylko przez dzieci, ale też przez rodziców. Pochodzące z Łodzi wydawnictwo Ameet działa w Polsce od 1991 roku. Oficyna zyskała przychylność czytelników wieloma popularnymi seriami, które nawiązują do słynnych bohaterów kultowych seriali, bajek czy filmów. Duża różnorodność sprawia, że każdy, nawet najbardziej wymagający przedszkolak znajdzie coś dla siebie. Sprawdź setki książeczek wydawnictwa Ameet!

Wydawnictwo Ameet - książki dla dzieci 

Wydawnictwo Ameet to marka z ponad 30-letnią tradycją - doskonale wie, jak pobudzać umysł i kreatywność dziecka. Serie wydawnicze Ameet to duża ilość bajek, kolorowanek, zeszytów z naklejkami, elementarzy i wielu innych książeczek, które przypadną do gustu każdemu maluchowi. Cykle wydawnictwa Ameet “Czytaj i Słuchaj” czy Ameet “Ciekawski bobas” to wspaniałe książeczki, które zdobyły serca tysięcy dzieci. 

Oficyna wydawnicza Ameet doskonale wie, jak wspierać rozwój dziecka w ciekawy i zajmujący kilkulatka sposób. To właśnie dlatego opinie nt. Ameet są wyjątkowo pozytywne. Książeczki są pożądane przez dzieci m.in. dzięki licencjom takich marek jak “Disney”, “Lego”, “Star Wars”, czy “Barbie”. Do tego dochodzi wspaniała oprawa graficzna i przepiękne ilustracje, które przyciągają wzrok dziecka i zachęcają je do kolorowania, wykonywania ćwiczeń i rozwiązywania zagadek. Książeczki wydawnictwa Ameet Łódź to świetny sposób na przyswajanie cyfr czy poznawanie liter. 

Wydawnictwo Ameet - co znajdziesz w SkupSzop.pl?

SkupSzop.pl posiadamy setki książeczek dla dzieci wydanych przez wydawnictwo Ameet. Wszystkie egzemplarze składające się na naszą ofertę pochodzą od innych czytelników. To dzięki temu wybierając naszą księgarnię, możesz zawsze liczyć na wyjątkowo atrakcyjną cenę. Chociaż sprzedawane przez nas książki są używane, to wśród nich znajdziesz ogromną ilość takich, które wyglądają jak nowe. Przed wystawieniem do sprzedaży każdą książeczkę oceniamy pod względem jej stanu. Wiele osób sprzedaje nam tytuły, które zostały już przeczytane lub nigdy nie były tak naprawdę używane i zajmują jedynie miejsce na półce. My dajemy takim książkom drugie życie. Dzięki ofercie SkupSzop.pl szybko uzupełnisz półkę w pokoju dziecka pięknie ilustrowanymi książeczkami i kolorowankami. Sprawdź nasze zbiory i zobacz, jak wiele książeczek pożądanych przez Twoje dziecko posiadamy.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner