Wydawnictwo: Agora - wszystkie książki

Wydawnictwo Agora jest częścią przedsiębiorstwa Agora SA, którego działalność jest powszechnie znana w różnych mediach: od kina, radia i wytwórni muzycznej po prasę. Dorobek literacki wydawnictwa sięga 1 czerwca 2004 roku; powstające ówcześnie serie książek wydawane były pod nazwą Biblioteka Gazety Wyborczej. Ostatecznie wydawnictwo zaczęło funkcjonować w sposób znany czytelnikom do dziś i stale się rozwija.

Działalność pracowników i autorów wydawnictwa została doceniona nie tylko zaufaniem i zainteresowaniem ze strony czytelników, ale także nagrodami. We współpracy z fundacją ISKIERKA Wydawnictwo Agora dla dzieci otrzymało tytuł najpiękniejszej książki dla młodych czytelników za publikację ,,O, choroba” w ramach wydarzenia targowego Nagroda Edytorska Dobre Strony 2021. Dochód ze sprzedaży komiksu został przeznaczony na cele charytatywne. Tytuły wydane przez Wydawnictwo Agora dla dzieci otrzymały także wiele wyróżnień w konkursie „Świat Przyjazny Dziecku”.

Oferta Wydawnictwa Agora

Wydawnictwo Agora książki wydaje przede wszystkim w oparciu o literaturę faktu. Jego oferta w tej kategorii wyróżnia się najwyższą jakością. Jest ono cenione przez wielbicieli górskich wypraw, którzy poznali dzięki niemu historie prawdziwych legend w dziedzinie wspinaczki: Tomka Mackiewicza, Krzysztofa Wielickiego, Macieja Berbeki czy Adama Bieleckiego. W ofercie wydawnictwa znalazły się również m.in. biografie Anny Przybylskiej i Tony’ego Halika.

Jednym z najpopularniejszych autorów współpracujących z wydawnictwem jest dziennikarz i podróżnik Adam Wajrak. W swoich publikacjach przedstawia on siłę i wartość przyrody, a także oprowadza czytelników po najdalszych zakątkach świata, takich jak Arktyka.

Wydawnictwo Agora książki do swojej oferty wybiera niezwykle starannie, stąd wiele tytułów stało się bestsellerami. Wśród najnowszych można wymienić książki: ,,Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie”, ,,Johnny. Powieść o księdzu Janie Kaczkowskim” czy publikację Tomasza Stawiszyńskiego. Pod egidą wydawnictwa ukazuje się także wiele audiobooków i klasyków literatury.

W ostatnich latach Wydawnictwo Agora stało się szczególnie znane ze swojej oferty książek dla dzieci. Ich jakość i wkład w rozwój najmłodszych czytelników potwierdzają wymienione nagrody oraz współpraca z dziecięcymi fundacjami. Książki te są wyjątkowe nie tylko dzięki swojej treści, ale także dzięki ilustracjom.

Wydawnictwo Agora jest otwarte na współpracę z autorami i recenzentami, a zainteresowanie jego ofertą wśród czytelników stale rośnie.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner