Adamada to wydawnictwo, które ma swoją siedzibę w Gdańsku. Założyciele oficyny wydawniczej pasjonują się podróżami, sztuką i filozofią. Głównym celem powstałego wydawnictwa jest publikacja wyłącznie dobrych książek. Oficyna wydawnicza przykłada ogromną staranność nie tylko do warstwy tekstowej publikowanych książek, ale również do szaty graficznej, która ma być interesująca i przyciągać uwagę czytelników. W związku z przyjętym profilem publikacji, oficyna dba o to, by wydawane przez Adamadę książki miały pozytywny wpływ na rozwój poznawczy i estetyczny dzieci, a także kształtowało właściwe postawy społeczne, uwrażliwiało etycznie małych odbiorców i jednocześnie bawiło. Oficyna wydawnicza Adamada ma rzeszę czytelników, a na sukces wydawnictwa w postaci pozytywnego odbioru czytelników składa się wysoka jakość książek. Wydawnictwo Adamada jest laureatem licznych nagród i wyróżnień, wśród nich należy wymienić prestiżowe wyróżnienie IBBY 2017 dla Katarzyny Ryrych i jej „Łopianowego pola”. Dlatego też warto śledzić zapowiedzi wydawnictwa, gdyż każda książka jest niezwykle wartościowa dla rozwoju dziecka.

Oferta wydawnictwa Adamada

Gdańska oficyna wydawnicza Adamada powstała przede wszystkim z miłości do dzieci. Dlatego też oferta wydawnictwa skierowana jest głównie do najmłodszych czytelników. W asortymencie oficyny znajdują się publikacje i książki dla dzieci od 0 do 10 lat. Oficyna wydawnicza Adamada oferuje piękne książeczki obrazkowe, łamigłówki, ale również bajki i opowiadania. Co ciekawe, książki wydawnictwa Adamada z serii „Maja i jej świat”, a także „Przygody wilka” zostały wyróżnione przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.
W ofercie oficyny wydawniczej Adamada znajdują się jednak nie tylko książki dla dzieci, czytelnicy odnajdą również komiksy, e-booki, a także audiobooki. Założyciele wydawnictwa zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest czytanie dzieciom na głos, dlatego stworzyli aplikację, która ma za zadanie wyręczenie rodziców w czytaniu. Prosta w obsłudze aplikacja Ciocia Ada Czyta łączy oglądanie ze słuchaniem, dzięki czemu pomaga rozwijać nie tylko słuch, ale i wzrok najmłodszych czytelników.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner