Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

  • 1. Książki na sprzedaż Dodaj książki, które chcesz sprzedać
  • 2. Twoje dane Dodaj swoje dane do sprzedaży
  • 3. Podsumowanie i sposób wysyłki Potwierdź sposób dostawy

Toruń: skup książek. Zalety korzystania z oferty Skupszopu

Twoje książkowe zbiory są zdecydowanie zbyt duże? Szukasz antykwariatu lub skupu książek używanych w Toruniu, ponieważ chcesz się pozbyć niepotrzebnych egzemplarzy? Zależy Ci na tym, żeby był to skup książek szkolnych w Toruniu? Niezależnie od tego, w jakiej części Polski mieszkasz, z pomocą przychodzi Ci Skupszop, internetowy skup książek!

Dzięki temu, że Skupszop działa online, nie musisz już szukać skupu starych książek w Toruniu – książki możesz sprzedać za pośrednictwem Internetu. Jak to zrobić? Krok pierwszy: sprawdź, jakich książek nie skupujemy. Krok drugi: znajdź kod ISBN książki, którą chcesz sprzedać (zwykle jest na tylnej okładce) i wpisz go w wyszukiwarkę na stronie skupszop.pl. Dowiesz się, czy Skupszop zechce odkupić Twoją książkę i jaką cenę Ci zaproponujemy. Krok trzeci: osiągnij minimalną kwotę sprzedaży 40 złotych. Gotowe? Możesz skorzystać z dwóch opcji wysyłki książek. Obie są bezpłatne. Książki możesz wysłać samodzielnie – zwrócimy Ci koszty wysyłki w kwocie 7 złotych. Ponadto, sprzedane książki może odebrać od Ciebie kurier. Pieniądze zostaną przesłane na Twoje konto maksymalnie w ciągu 48 godzin od obioru paczki przez Skupszop. Cała procedura sprzedaży książek jest bardzo prosta, nieskomplikowana i bezpieczna. 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób boryka się z problemem niepotrzebnych książek, a powierzchnia mieszkań lub domów nie jest z gumy. Warto regularnie sprawdzać swoją biblioteczkę, co pozwoli określić, które książki docelowo rzeczywiście chcesz sprzedać. Dzięki temu zachowasz porządek i będziesz miał pod ręką tylko takie lektury, które skradły Twoje serce i w związku z tym chcesz je zatrzymać. Skupszop, jako internetowy skup książek, to świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę.

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł brakuje jeszcze 40zł
Produkt Cena Ilość Wartość  
DANE SPRZEDAJĄCEGO
W kolejnym kroku podasz dane
do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 535 494 643
Napisz: info@skupszop.pl

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA