Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

  • 1. Książki na sprzedaż Dodaj książki, które chcesz sprzedać
  • 2. Twoje dane Dodaj swoje dane do sprzedaży
  • 3. Podsumowanie i sposób wysyłki Potwierdź sposób dostawy

Toruń: skup książek. Zalety korzystania z oferty Skupszopu

Twoje książkowe zbiory są zdecydowanie zbyt duże? Szukasz antykwariatu lub skupu książek używanych w Toruniu, ponieważ chcesz się pozbyć niepotrzebnych egzemplarzy? Zależy Ci na tym, żeby był to skup książek szkolnych w Toruniu? Niezależnie od tego, w jakiej części Polski mieszkasz, z pomocą przychodzi Ci Skupszop, internetowy skup książek!

Dzięki temu, że Skupszop działa online, nie musisz już szukać skupu starych książek w Toruniu – książki możesz sprzedać za pośrednictwem Internetu. Jak to zrobić? Krok pierwszy: sprawdź, jakich książek nie skupujemy. Krok drugi: znajdź kod ISBN książki, którą chcesz sprzedać (zwykle jest na tylnej okładce) i wpisz go w wyszukiwarkę na stronie skupszop.pl. Dowiesz się, czy Skupszop zechce odkupić Twoją książkę i jaką cenę Ci zaproponujemy. Krok trzeci: osiągnij minimalną kwotę sprzedaży 40 złotych. Gotowe? Możesz skorzystać z dwóch opcji wysyłki książek. Obie są bezpłatne. Książki możesz wysłać samodzielnie – zwrócimy Ci koszty wysyłki w kwocie 7 złotych. Ponadto, sprzedane książki może odebrać od Ciebie kurier. Pieniądze zostaną przesłane na Twoje konto maksymalnie w ciągu 48 godzin od obioru paczki przez Skupszop. Cała procedura sprzedaży książek jest bardzo prosta, nieskomplikowana i bezpieczna. 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób boryka się z problemem niepotrzebnych książek, a powierzchnia mieszkań lub domów nie jest z gumy. Warto regularnie sprawdzać swoją biblioteczkę, co pozwoli określić, które książki docelowo rzeczywiście chcesz sprzedać. Dzięki temu zachowasz porządek i będziesz miał pod ręką tylko takie lektury, które skradły Twoje serce i w związku z tym chcesz je zatrzymać. Skupszop, jako internetowy skup książek, to świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę.

Książki na sprzedaż

Maksymalna dzienna liczba książek, jaką jesteśmy w stanie przyjąć zosała osiągnięta.
Zapraszamy do wyceny swoich pozycji w dniu jutrzejszym
Produkt Cena Ilość Wartość  
DANE SPRZEDAJĄCEGO
W kolejnym kroku podasz dane
do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 535 494 643
Napisz: info@skupszop.pl

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA