Książki

W sklepie Skupszop oferujemy Państwu szeroki wybór książek z wielu kategorii tematycznych. Wszystkie książki są starannie sortowane. Każda pozycja otrzymuje jeden z trzech stanów zużycia: jak nowa, dobry, widoczne ślady używania.

Skupszop działa na zasadzie internetowego antykwariatu z tym, że ceny książek są niższe, a to za sprawą ograniczenia kosztów, które występują przy prowadzeniu tradycyjnego antykwariatu.

Duża część książek w sklepie nosi minimalne ślady używania i jest nie do odróżnienia od nowych pozycji, takim pozycjom przydzielany jest stan – jak nowa. Stan dobry to normalne ślady używania wynikające z kartkowania podczas czytania, również w tym stanie zużycia, książka nie posiada większych uszkodzeń lub zagięć. Ostatni z trzech stanów to ‘widoczne ślady używania’, tutaj możemy się spodziewać zagiętych rogów, przyniszczonej okładki, lecz te wady wizualne nie wpływają na zawartość książki i nie utrudniają czytania! Książki w tym stanie zużycia są najtańsze w naszej ofercie. Jest to doskonały wybór dla osób, dla których wrażenia wizualne nie mają większego znaczenia a najbardziej cenią sobie treść książki oraz jej koszt.

Wszystkie książki, które posiadamy w ofercie, są książkami używanymi. Pozycje są nabyte poprzez portal Skupszop.

Zachęcamy do kupowania książek z naszej oferty oraz do sprzedaży pozycji już przeczytanych za pośrednictwem portalu. Zdajemy sobie sprawę, że książki mają dla Ciebie wartość nie tylko materialną, dlatego gwarantujemy Ci, że dobrze się nimi zaopiekujemy i znajdziemy nowych właścicieli. Książki znajdą nowych czytelników a Ty podreperujesz trochę budżet domowy i zwolnisz miejsce na regałach.

Codziennie staramy się ulepszać stronę, aby była przyjazna dla sprzedających oraz kupujących. Codziennie dodajemy nowe książki do sklepu tym samym powiększamy naszą ofertę.


Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner