Vincent V. Severski - książki

Vincent V. Severski a właściwie Włodzimierz Sokołowski urodził się 4 października 1956 roku w Warszawie. Były funkcjonariusz Służby Bezpieczeństwa, Urzędu Ochrony Państwa i Agencji Wywiadu. Po odejściu ze służby w 2006 roku postanowił zająć się pisarstwem. Inspirację do tworzenia powieści czerpie ze szkoleń wywiadu USA oraz zagranicznych tajnych misji. Pierwszą książkę “Nielegalni” wydał w 2011 roku. Jest to książka kryminalna, opowiadająca o tajnikach polskiego wywiadu. Powieść szpiegowska, w której nie zabraknie zwrotów akcji. Akcja dzieje się w pięciu krajach europejskich. Autor wplata także wydarzenia historyczne z czasów II wojny światowej.

Do utworów autora należą również takie książki jak: “Niewierni”, “Nieśmiertelni”, “NIepokorni”, “Zamęt”, “Odwet”, “Christine. Powieść o Krystynie Skarbek” oraz “Nabór”. Jego utwory sprzedały się w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy. Przez prezydenta Baracka Obamę został odznaczony Legią Zasługi. Otrzymał także wiele wyróżnień z rąk władz Polski oraz Wielkiej Brytanii. 

Vincent V. Severski - dostępne książki

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2020!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner