Vi Keeland - książki

Vi Keeland amerykańska autorka romansów i kobiecych powieści erotycznych. Na co dzień pracuje jako prawniczka. Swój wolny czas poświęca na największe pasje. Jest twórcą kilkunastu powieści, które w krótkim czasie stają się bestsellerami New York Timesa, Wall Street Journal oraz USA Today. Łącznie sprzedano już ponad milion egzemplarzy jej książek. Każda nowa powieść okazuje się “strzałem w dziesiątkę”.

Popularność książek autorki sprawiła, że są one tłumaczone na ponad dwadzieścia języków na całym świecie. Vi Keeland w swoim dorobku posiada powieści z cyklu “MMA Fighter”. Składają się na niego trzy publikacje o osobnych fabułach. Łączą je jednak wspólni bohaterowie, są to: “Walka”, “Szansa”, “Przebaczenie”. Druga seria składa się z dwóch tomów “Tylko twój” oraz “Tylko dla ciebie”. Oprócz tego napisała kilka powieści wspólnie z Penelope Ward: “Zarozumiały drań”, “Brytyjska współlokatorka” czy “Brudne litery”. Amerykanka była nominowana kilka razy do Nagrody Goodreads Choice. W 2017 roku otrzymała Nagrodę Australijskich Czytelników Romansów za książkę “Egomaniak” w kategorii “Romans erotyczny”. 

Vi Keeland - dostępne książki

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2020!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner