Trudi Canavan - książki

Trudi Canavan urodzona 23 października 1969 roku w Melbourne. Australijska pisarka i publicystka, pisze powieści fantastyczne. W swoich utworach kreuje nowe światy, fascynujące i niezwykłe magiczne krainy, do których czytelnik przenosi się podczas lektury.

Jej pierwsza praca, preludium do trylogii „The Guild of Black Magi” (“Gildia Magów”), ukazała się w Australii w 2001 roku i odniosła ogromny sukces na całym świecie. Od tego czasu z każdą nową powieścią szturmuje międzynarodowe listy bestsellerów. W 2002 roku ukazała się “Nowicjuszka”, czyli druga część trylogii a w 2003 roku “Wielki mistrz”,  czyli trzecia część. W 1999 roku zdobyła nagrodę Aurealis Award dla najlepszego opowiadania fantasy, natomiast w 2009 roku,za najlepszą powieść fantastyczną również otrzymała nagrodę Aurealias Award. Ostatni tom trylogii otrzymał nominację do nagrody Ditmars w kategorii najlepsza powieść. Pisarka trzykrotnie odwiedziła Polskę, aby móc spotkać się z fanami. 

Trudi Canavan - dostępne książki

Pokaż na stronie

30

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2020!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner