Terry Goodkind - książki

Terry Goodkind to amerykański pisarz fantasy, urodził się 11 stycznia 1948 roku w Omaha w Stanach Zjednoczonych, zmarł 17 września 2020 roku. Po ukończeniu studiów pracował jako prawnik. Pierwsza powieść „Pierwsze prawo magii” ukazała się w 1994 roku. Odniosła ona sukces na całym świecie i stanowiła preludium do jednej z najbardziej udanych sag fantasy wszech czasów. Cykl “Miecz prawdy” został wydany w nakładzie ponad dwudziestu pięciu milionów egzemplarzy. Opowiada historię Richarda Cyphera, który w brutalny sposób traci ojca. Jego dotychczasowe spokojne życie obróciło się o sto osiemdziesiąt stopni. Cykl składa się z siedemnastu części, między innymi z takich tytułów jak: “Kamień łez”, “Nadzieja pokonanych”, “Bezbronne imperium” czy “Skradzione dusze”. Na podstawie serii został nakręcony serial “Legend of the Seeker”.

W jego dorobku znajdziemy także książki: “Reguła dziewiątek”, “Girl in the Moon” czy “The Sky People”. Wszystkie jego książki okazały się bestsellerami New York Times. Były tłumaczone na ponad dwadzieścia języków. 

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2020!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner