Simon Sinek - sylwetka autora

Data i miejsce urodzenia:
9 Października 1973 w Wimbledon, Londyn
Kraj pochodzenia:
Wielka Brytania
Język:
angielski

Simon Sinek urodził się w Wielkiej Brytanii i zasłynął, jako autor książek z pogranicza tematyki ekonomicznej i biznesowej. W dzieciństwie często zmieniał miejsca zamieszkania, ostatecznie osiadając w Stanach Zjednoczonych. Simon Sinek, poza pisaniem książek, pracuje również jako mówca motywacyjny. Książki Simona Sinka cieszą się dużą popularnością, osiągając bardzo dobre wyniki sprzedaży. Jednym z najbardziej znanych tytułów pisarza jest „Zaczynaj od dlaczego. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania” – książka jest poświęcona tematyce osiągania założonych celów. Autor przybliżył w niej postać Steve’a Jobsa, jednego z najbardziej inspirujących liderów ostatnich lat. Ciekawa lektura, umożliwiająca spojrzenie z innej perspektywy na skuteczność prowadzonych działań.

Inna książka Simona Sinka, która zdecydowanie zasługuje na uwagę to „Liderzy jedzą na końcu. Dlaczego niektóre zespoły potrafią świetnie współpracować, a inne nie” – tytuł, po który zdecydowanie warto sięgnąć, jeśli chce się być liderem lub już pełni się podobną funkcję. Kierowanie zespołem jest dużym wyzwaniem, dlatego wszystkie prowadzone działania powinny być dobrze przemyślane. W książce Simon Sinek podpowiada, jak powinno wyglądać efektywne kierowanie zespołem, pozwalające na stworzenie relacji zachęcającej pracowników do pracy.

Biznes, ekonomia, marketing – książki Simona Sinka to lektury poruszające się w meandrach podobnych zagadnień i prostym językiem wyjaśniające ciekawe zagadnienia, które mogą przełożyć się na skuteczność prowadzonej działalności biznesowej i zawodowej. Simon Sinek ma ponadto na swoim koncie również takie poradniki, jak: „Razem, czyli lepiej. Mała księga inspiracji”, „Gra bez końca” oraz „Znajdź swoje dlaczego” – książkę, którą Sinek napisał razem z Davidem Meadem oraz Peterem Dockerem. Książki Simona Sinka podejmują ciekawą tematykę, dotykając ważnych kwestii związanych z życiem zawodowym, dlatego mogą stać się interesującą lekturą, motywującą do wprowadzenia określonych zmian.

Simon Sinek - bestsellery
Simon Sinek, Sim...
Broszurowa , W magazynie
Używana
Simon Sinek, Sim...
Broszurowa , W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 14.72 zł 39.90 zł

Simon Sinek, Sim...
Broszurowa , 72h wysyłka
Nowa Wyprzedaż Okazja

Taniej o 0.29 zł 37.00 zł

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner