Sarah Young - sylwetka autora

Data i miejsce urodzenia:
15 Marca 1946 w Nashville, Tennessee
Kraj pochodzenia:
Stany Zjednoczone
Język:
angielski
Ważne dzieła:
Jezus mówi do ciebie, Jezus jest blisko, Jezus mówi do dzieci. Opowieści biblijne, 40 dni z Jezusem w.2, Jezus mówi do ciebie. Módl się i maluj!
Nagrody:
The Victorian Branch of Early Childhood Australia

Sarah Young to poczytna amerykańska pisarka, które w swoich książkach podejmuje przede wszystkim tematykę religijną, związaną z chrześcijaństwem. Jest autorką poczytnych publikacji, tłumaczonych na wiele języków obcych, w tym również język polski. Do najbardziej popularnych książek autorstwa Sarah Young należy tytuł „Jezus mówi do ciebie. W miłości Jezusa odnaleźć pokój i szczęście”, który zwrócił uwagę milionów czytelników na świecie. Ta książka Sarah Young zawiera notatki przeznaczone na konkretne dni roku, pozwalające czytelnikowi pozwoli zgłębiać jej treść.

Inne książki Sarah Young poświęcone tematyce religijnej to, między innymi, „Jezus mówi do ciebie. Słowa dla młodych” (opracowanie: Tama Fortner) – publikacja, podobnie jak „Jezus mówi do ciebie. W miłości Jezusa odnaleźć pokój i szczęście” ma formę codziennych rozważań, z tą różnicą, że jest skierowana, jak wskazuje sam tytuł, przede wszystkim do młodych czytelników. W swoim dorobku literackim Sarah Young ma również książkę przeznaczoną dla dzieci: „Jezus mówi do dzieci. Opowieści biblijne”, która pozwala dzieciom lepiej poznać treść Biblii.

W kategorii: książki – religie i wyznania, Sarah Young proponuje ponadto także publikacje: „Jezus jest blisko. Czerpać nadzieję z obecności Jezusa”, której celem jest wsparcie czytelnika w trudnych momentach życia oraz „Drogi Jezu. Codzienne rozmowy z Jezusem”. Ponadto, Sarah Young jest również autorką książek: „Jezus na zawsze. Radość w jego obecności”, „Jezus żyje. Jezus znajdzie drogę do naszych serc” oraz „40 dni z Jezusem. Rekolekcje ze słowami Jezusa”. Ostatnia książka została pomyślana, jako wsparcie w możliwie najbardziej owocnym przeżywaniu czasu Wielkiego Postu, przed jednym z najważniejszych świąt chrześcijańskich – Wielkanocą. Wielki Post trwa 40 dni i ma być czasem szczególnych przeżyć na gruncie duchowym, przygotowujących do Zmartwychwstania. Sarah Young należy do amerykańskiego Kościoła Prezbiteriańskiego, razem ze swoim mężem przez długi czas pracowała w charakterze misjonarzy.

Sarah Young - bestsellery
Zintegrowa... , W magazynie
Używana
Twarda , W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 10.66 zł 17.90 zł

Zintegrowa... , W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 7.04 zł 29.90 zł

Twarda , W magazynie
Używana Wyprzedaż

Sarah Young - wszystkie książki

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner