Sara Shepard - książki

Sara Shepard to amerykańska autorka powieści . Urodziła się 8 kwietnia 1977 roku. Znana jest z książek sensacyjnych, kryminalnych oraz literatury pięknej. Popularność przyniosła jej seria książek  „Pretty Little Liars”, która była sprzedawana w dwudziestu dwóch krajach. Saga składa się z szesnastu utworów, które opowiadają o czterech przyjaciółkach, których paczka rozpadła się po niespodziewanym zaginięciu najważniejszej z nich - Alison. Rok od tego dramatycznego wydarzenia dziewczyny otrzymują anonimową wiadomośc od A, który jest antagonistą utworu. Zna największe sekrety dziewczyn i jest gotowy do wyjawienia ich wszystkim. Wśród tytułów z cyklu znajdziemy: “Kłamczuchy”, “NIewiarygodne”, “Bez serca”, “Olśniewające”, “Skruszone”, “Toksyczne” oraz “Mordercze”.

Sara Shepard stworzyła także cykl książek “The Lying Game”, na który składa się sześć książek, między innymi takie tytuły jak: “Gra w kłamstwa”, “Nigdy, przenigdy”, “Kłamstwo doskonałe” czy “Słodka zemsta”. Obie serie autorki zostały okrzyknięte bestsellerami New York Timesa. Na ich podstawie powstały niesamowicie popularne seriale telewizyjne.

Sara Shepard - dostępne książki

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2020!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner