Michio Kaku - sylwetka autora

Data i miejsce urodzenia:
24 Stycznia 1947 w San Jose, Kalifornia
Kraj pochodzenia:
Stany Zjednoczone
Język:
angielski
Nagrody:
Goodreads Choice Award: Literatura faktu, Goodreads Choice Awards Best Science & Technology, Shorty Award: Nauka

Michio Kaku to urodzony w Stanach Zjednoczonych, w latach 40. XX wieku, fizyk oraz osobowość telewizyjna. Kaku, poza pracą akademicką, zajmuje się również pisaniem książek, których zadaniem jest upowszechnienie sprawdzonej wiedzy naukowej na temat określonych zjawisk fizycznych. Książki Michio Kaku to świetna propozycja czytelnicza dla wszystkich osób, które są zainteresowane podobną tematyką i szukają ciekawych lektur, umożliwiających im efektywne przyswojenie niezbędnych informacji. Publikacje fizyka są pisane prostym, przystępnym językiem, ułatwiającym zrozumienie opisywanych zagadnień.

W swojej twórczości Michio Kaku bardzo dużo miejsca pozostawia kwestiom związanym z tym, jak może wyglądać przyszłość człowieka. „Przyszłość ludzkości. Podbój marsa, podróże międzygwiezdne, nieśmiertelność i nasze miejsce poza Ziemią” to nowa książka Michio Kaku (wypuszczona na rynek w 2018 roku), którą zdecydowanie warto przeczytać, jeśli chce się wiedzieć, jaki może być faktyczny obraz życia kolejnych pokoleń. Podobną tematykę Kaku opisuje również w książce „Przyszłość umysłu. Dążenie nauki do zrozumienia i udoskonalenia naszego umysłu”.

W bibliografii Michio Kaku na uwagę zasługują, między innymi, także takie pozycje książkowe jak: „Kosmos Einsteina. Jak wizja wielkiego fizyka zmieniła nasze rozumienie czasu i przestrzeni”, „Fizyka przyszłości. Nauka z 2100 roku”, „Fizyka rzeczy niemożliwych. Fazery, pola siłowe, teleportacja i podróże w czasie”, „Wszechświaty równoległe. Powstanie wszechświata, wyższe wymiary i przyszłość kosmosu”, „Hiperprzestrzeń. Wszechświaty równoległe, pętle czasowe i dziesiąty wymiar” oraz „Wizje, czyli jak nauka zmieni świat w XXI wieku”. Twórczość Michio Kaku to nie lada czytelnicza gratka dla wszystkich osób, które uwielbiają interesujące książki o fizyce i astronomii. Autor potrafi trudne i skomplikowane tematy naukowe przedstawiać w przejrzysty i czytelny sposób, a jego książki bardzo często poruszają kwestie, które są fascynujące dla współczesnego społeczeństwa.

Michio Kaku - bestsellery
Miękka , W magazynie
Używana Wyprzedaż Okazja

Taniej o 11.27 zł 32.01 zł

Broszurowa , W magazynie
Używana Wyprzedaż Okazja

Taniej o 5.95 zł 42.00 zł

Broszurowa , W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 23.71 zł 44.00 zł

Oprawa bro... , W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 21.88 zł 45.00 zł

Broszurowa , W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 15.33 zł 32.00 zł

Broszurowa , W magazynie
Używana Wyprzedaż

Michio Kaku - wszystkie książki

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner