Marie Kondo - książki

Marie Kondo to japońska pisarka, specjalizująca się przede wszystkim w tematyce organizacji oraz efektywnego sprzątania. Do najbardziej popularnych książek Marie Kondo należy pozycja „Magia sprzątania”, która została przetłumaczona na wiele języków obcych i szybko zaczęła cieszyć się ogromną popularnością również poza granicami Japonii, stając się bestsellerem. Książki Marie Kondo to świetna propozycja czytelnicza dla osób, które mają bardzo duży problem z utrzymaniem porządku i w związku z tym, szukają ciekawych, ale przede wszystkim praktycznych wskazówek, rzeczywiście pozwalających na wprowadzenie wymiernych zmian.

Książka Marie Kondo „Magia sprzątania” podpowiada, jak pozbyć się nadmiaru rzeczy, uświadamiając, że utrzymywanie porządku i odpowiedzialne zarządzanie własnym stanem posiadania jest kluczem do zmian na różnych płaszczyznach życia. Książki Kondo nie są więc wyłącznie książkami o sprzątaniu. Inną książką autorki, po którą zdecydowanie warto sięgnąć jest „Tokimeki. Magia sprzątania w praktyce”. Dużo ilustracji i mnóstwo przydatnych porad – książka jest doskonałym startem, jeżeli naprawdę chcesz uporządkować swoją przestrzeń.

Książki autorki świetnie sprawdzą się w przypadku osób, które mają bardzo duży problem z pozbyciem się nadmiaru rzeczy zagracających nie tylko ich dom i mieszkanie, ale także codzienne życie. To obecnie, w dobie bezproblemowego dostępu do dobór konsumpcyjnych, częsta sytuacja. Wielu osobom z trudem przychodzi ich sortowanie i pozbywanie się tych, które nie są niezbędne, dlatego wskazówki dawane przez Marie Kondo mogą odmienić ich podejście do porządkowania. 
Uzupełnieniem serii książek poświęconych porządkowaniu jest pozycja „Manga sprzątania. Obrazkowy przewodnik po japońskich porządkach”, w którym Marie Kondo przedstawia czytelnikowi Chiaki – młodą mieszkankę stolicy Japonii, Tokio, która ma problem z uporządkowaniem własnego domu, a co za tym idzie, również życia. Marie Kondo pisze świetne poradniki – książki jej autorstwa są w stanie zmienić tradycyjne podejście do sprzątania.

Marie Kondo - dostępne książki

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2020!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner