Marek Krajewski - książki

Marek Krajewski to polski pisarz, specjalista w zakresie językoznawstwa łacińskiego. Zawodowej karierze pisarskiej podjął się w 2007 roku. Wcześniej pracował na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest autorem cyklu o Eberhardzie Mocku, który składa się z jedenastu książek. Są to książki kryminalne, opowiadające historię policjanta Mocka, który rozwiązuje zagadki i stara uporać się ze swoimi osobistymi problemami.

Autor jest twórcą serii o Jarosławie Paterze, która składa się z dwóch części: “Aleja samobójców” oraz “Róże cmentarne”. Seria ta powstała przy współpracy z Mariuszem Czubajem. Ostatnim cyklem jaki napisał są utwory o Edwardzie Popielskim. Bohater występuje w dziewięciu książkach, takich jak : “Głowa Minotaura”, “Rzeki Hadesu” czy “Dziewczyna o czterech palcach”.

Marek Krajewski otrzymał kilka nagród. W 2003 roku zdobył Nagrodę WIelkiego Kalibru w kategorii “Najlepsza Powieść Kryminalna”. Został nagrodzony niemiecką Nagrodą im. Georga Dehio za swoją twórczość. 
 

Marek Krajewski - dostępne książki

Pokaż na stronie

30

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2020!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner